۵۱ دستگاه نیسان کمپرسی تحویل شهرداری های خراسان رضوی شد
۵۱ دستگاه نیسان کمپرسی تحویل شهرداری های خراسان رضوی شد

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی از انجام مرحله نخست تحویل خوردو های خدماتی نیسان کمپرسی از محل سود سهام سازمان به شهرداریهای استان به مناسبت دهه کرامت خبر داد.

به گزارش اخترشرق؛ محمدرضا تازیکی گفت: با تلاش‌ها و پیگیری‌های واحد ماشین آلات سازمان و همکاری‌های شرکت زامیاد، تعداد۵۱ دستگاه نیسان کمپرسی پس از شماره‌گذاری و انجام تشریفات قانونی و اداری در تهران به نمایندگان شهرداران استان تحویل شد.

وی با اشاره به برگزاری همایش روز شهردار در اسفند ماه سال گذشته و تحویل حواله‌های واگذاری ۷۰ دستگاه نیسان کمپرسی به شهرداران استان دراین مراسم، افزود: این خودروهای خدماتی از محل سود انباشته سهام سازمان همیاری تامین شده و با هدف کمک به مدیریت شهری در جهت ارائه خدمات بهتر به شهروندان شهرهای مختلف استان به شهرداریهای تحویل می‌شود.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی خاطر نشان کرد: تقسیم سود سهام شهرداری‌ها به عنوان سهام داران و صاحبان اصلی سازمان‌های همیاری برای اولین بار در سطح سازمان‌های همیاری کل کشور با ابتکار سازمان همیاری خراسان رضوی برنامه ریزی و درحال انجام است.
تازیکی تصریح کرد: خوشبختانه این اقدام رضایت بخشی قابل توجهی در سطح مدیران شهری به ویژه شهرداران شهرهای کم برخوردار استان در برداشته است چرا که با تجهیز مدیریت شهری استان به ماشین آلات مختلف می‌توانیم شاهد خدمات دهی مطلوب‌تر و بیشتر به شهروندان و هم استانی‌های عزیزمان باشیم.

image_printچاپ مطلب

Views: 0