کسب رتبه دوم کشوری شهرستان کاشمر در تولید خوراک دام و طیور
کسب رتبه دوم کشوری شهرستان کاشمر در تولید خوراک دام و طیور

رئیس شبکه دامپزشکی کاشمر از کسب رتبه دوم کشوری در رتبه‌بندی انجمن کارخانجات دام و طیور در سامانه بازارگاه خبر داد.

به گزارش اخترشرق؛ دکتر سعید خانزاده ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: پس از صنعت نفت، بخش دام و طیور بزرگترین صنعت در کشور است و نظارت‌های کارشناسی دامپزشکی در این صنعت نقش بسزایی در حوزه تأمین امنیت غذایی دارد.

وی افزود: نظارت بر عملکرد واحد‌های زنجیره تولید و ارزآوری به سبب صادرات محصولات به خارج از کشور بسیار مؤثر واقع شده است، بطوری که در سال جاری منجر به صادرات بیش از ۳۰۰ تن تخم مرغ از این شهرستان به کشور‌های هم جوار شده است.

وی گفت: در بهمن ماه ۱۴۰۲ از سوی انجمن کارخانجات دام و طیور کشور رتبه‌بندی کارخانه‌ها در عرضه خوراک طیور از سامانه بازارگاه اعلام شد و خوشبختانه کارخانه خوراک دام و طیور کاشمر توانست با عرضه بخشی از میزان تولید خود در سامانه بازارگاه رتبه دوم کشوری را بدست آورد.

این مقام مسئول ضمن تبریک نیمه شعبان و میلاد منجی عالم بشریت بیان کرد: جا دارد این موفقیت را در آستانه این روز عزیز به پرسنل زحمت کش آن مجموعه تبریک عرض نموده و اظهار‌امیدواری کرد گام‌های توام با ترقی بیشتری را طی نموده و شاهد موفقیت‌های روزافزون این مجموعه باشیم.

خانزاده اظهار کرد: این کارخانه یکی از بزرگترین کارخانجات تولید خوراک دام و طیور شرق کشور و با ظرفیت نزدیک به ۷۰۰ تن در روز است و با بهره‌گیری از نیرو‌های متخصص و مجرب و همچنین بکارگیری برترین تکنولوژی‌های روز دنیا بوسیله تجهیز آزمایشگاه کنترل کیفی خود به تجهیزات و ابزار‌های دقیق شرایط تولید محصولاتی با کیفیت بالا را فراهم نموده است و به مشتری اطمینان خاطری دائمی از تولید مستمر محصولات با کیفیت را می‌دهد.

خبرنگار: فاطمه نبوی ثالث

image_printچاپ مطلب

Visits: 10