پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی پارکینگ هشت آباد (خیابان توحید)
پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی پارکینگ هشت آباد (خیابان توحید)

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: پروژه پارکینگ هشت آباد واقع در خیابان توحید درحال حاضر از پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی برخوردار است.

به گزارش اخترشرق؛ خلیل الله کاظمی اظهار کرد: یکی از مشکلاتی که درمحدوده میدان شهدا و هسته مرکزی شهربا آن روبرو هستیم کمبود فضای پارک خودرو است، برهمین اساس احداث پارکینگ هشت آباد در دستورکار قرار گرفت.

وی افزود: پس از طی مراحل طراحی و کسب مجوزها عملیات احداث پارکینگ هشت آباد با ظرفیت ۴۷۲ جای پارک خودرو در خیابان توحید جنب بوستان توحید در نزدیکترین محل به میدان شهدا در تاریخ ۱۱آذرماه ۹۹ آغاز شد.

معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد، تصریح کرد: این پارکینگ با استفاده از تجهیزات به روز و سیستم‌های هوشمند در زمینی به مساحت ۱۰ هزار مترمربع درحال احداث است.

کاظمی با بیان اینکه پارکینگ هشت آباد دارای ۲۰ هزار و ۱۱۲ مترمربع فضای مسقف و ۵ هزار و ۲۴ مترمربع فضای غیرمسقف است، اظهارکرد: فونداسیون و اسکلت این پارکینگ بتنی و رمپ ورودی از عرصه میدان شهدا خواهد بود.

وی ادامه داد: پارکینگ هشت آباد در حال حاضر از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است و طبق برنامه ریزی‌های انجام شده تا پایان امسال آماده بهره برداری خواهد شد.

image_printچاپ مطلب

Views: 39