هفته دولت نقطه حرکتی برای امیدآفرینی میان مردم است
هفته دولت نقطه حرکتی برای امیدآفرینی میان مردم است

معاون هماهنگی امور اقصادی استانداری خراسان رضوی گفت: هفته دولت نقطه حرکتی برای تبیین و اطلاع‌رسانی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده توسط دولت است تا با انتقال خدمات به مردم در میان آن‌ها امیدآفرینی کرد.

به گزارش اختر شرق؛ ابوالفضل چمندی صبح امروز در جلسه شورای هماهنگی دستگاه‌های اقتصادی استان افزود: خدمات زیادی طی دو سال گذشته توسط دولت در خراسان رضوی ارائه شده که باید اقدامات در حوزه عملکردی دستگاه‌های اجرایی اطلاع‌رسانی شود.

وی با تأکید براینکه تمام کارها برای مردم انجام می‌شود پس باید مردم هم بدانند چه اقداماتی برای آن‌ها صورت گرفته است، گفت: هفته دولت نقطه حرکتی بوده و دستگاه‌های اجرایی باید تا دهه فجر هر ماه یک رویداد تبیینی و اطلاع‌رسانی را تعریف کنند. معاون استاندار خراسان رضوی بیان کرد: انتقال اقدامات و فعالیت‌های انجام شده به مردم در اولویت کار دستگاه‌های اجرایی قرار بگیرد چون آینده ایران اسلامی مهم بوده و جوانان باید به خاک و وطن خود امید داشته باشند.

چمندی تأکید کرد: اگر در بیان فعالیت‌ها و اقدامات روایت‌گر اول باشیم و خبر را به صحنه انتقال دهیم قطعاً می‌توان نوع خبر و خوب و بد آن را نیز برای مخاطب مشخص کرد.

image_printچاپ مطلب

Views: 0