معرفی شهرداران برتر استان خراسان رضوی در سال ۱۴۰۲
معرفی شهرداران برتر استان خراسان رضوی در سال ۱۴۰۲

شهرداران برتر استان خراسان رضوی در ۹ شاخص معرفی شدند.

به گزارش اختر شرق؛ در مراسم اعطای جایزه شهردار برتر استان که عصر امروز در تالار شهدای سلامت مشهد با حضور وزیر کشور و استاندار خراسان رضوی و قریب به ۱۰۰۰ نفر از شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرهای استان خراسان رضوی برگزار شد، از سوی هیات داوران در ۹ محور شهرداران برتر استان معرفی شدند.

در محور نهضت ملی مسکن، مهران حسین زاده شهردار گناباد، در محور باز آفرینی شهری، احمد باقری شهردار شاندیز، در محور کسب درآمدهای پایدار، وحید فرخ‌تبار شهردار تربت‌حیدریه، در محور خدمات شهری، مصطفی مهرافروز شهردار رضویه،   در محور عمران شهری #مهرداد کریم زاده شهردار تایباد، در محور حمل و نقل  سید حسن میرفانی شهردار نیشابور، در محوز هوشمندسازی و نوآوری، محمدرضا قلندر شریف شهردار مشهد و در محور مشارکت مردمی، حسن غلامیان شهردار سمیع آباد به عنوان شهردار برتر معرفی شدند.

همچنین شهردار برتر استان در سال ۱۴۰۲ در محور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت رامین زمانی شهردار اسحاق آباد به عنوان شهردار برتر انتخاب شدند و نشان یادبود خود را از خانواده شهید حریری از شهدای شهرداری مشهد دریافت کرد.

شایان ذکر است نخستین رویداد انتخاب شهردار برتر خراسان رضوی، با مشارکت ۷۵ شهردار استان در آستانه ۲۵ اسفندماه که به نام روز شهردار نام‌گذاری شده برگزار گردید.

image_printچاپ مطلب

Views: 66