معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری مشهد:برای پیشبرد اهداف انجمن با روحیه مطالبه‌گری و همکاری وجود داشته باشد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری مشهد:برای پیشبرد اهداف انجمن با روحیه مطالبه‌گری و همکاری وجود داشته باشد

جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان مشهد با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری مشهد و دیگر اعضای حقیقی و حقوقی برگزار شد.

به گزارش اخترشرق؛ جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان مشهد با حضور ابراهیم رسولی مقدم، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان مشهد و دیگر اعضای حقیقی و حقوقی برگزار شد.

در ابتدا ابراهیم رسولی مقدم، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان مشهد گفت: برای پیشبرد اهداف انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان تمامی اعضای انجمن و به ویژه اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان باید روحیه مطالبه‌گری و پیگیری مصوبات را در کنار همراهی و همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی داشته باشند.
وی با بیان اینکه اگر مشهد را کلان شهر می‌دانیم باید دید، عملکرد، تصمیم و همکاری کلان نیز در همه زمینه‌ها داشته باشیم، افزود: برای دستیابی به آنچه که شایسته جایگاه کتاب، کتابخانه و کتابخوانی باید رشدی متوازن در این حوزه در مناطق مختلف شهرستان اعم از حاشیه شهر و روستاها داشته باشیم و به عنوان متولیان این امر از این مسئله دفاع کرده و پیگیر آن باشیم.
رسولی مقدم استفاده از ظرفیت خیرین را با توجه به روحیه نوع دوستی مردم ایران در کنار اقدامات دولتی را عاملی موثر در پیشرفت اهداف حوزه کتاب و کتابخوانی عنوان کرد.

در ادامه محمدرضا بدیع زادگان، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان مشهد ضمن تبریک انتصاب ابراهیم رسولی مقدم به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان مشهد به معرفی اعضای انجمن و نحوه و اهداف فعالیت انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان پرداخت.
وی گفت: هدف اصلی این انجمن گسترش فضاهای کتابخانه‌ای و ارائه خدمات موثرتر در جامعه امروزی است که درگیر تکنولوژی و استفاده از فضاهای مجازی هستند.
بدیع زادگان با بیان اینکه امروز باید توجه بیشتری به حوزه کتاب و کتابخوانی داشته باشیم، افزود: در واقع جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی تنها جلسه‌ای است که بصورت تخصصی به حوزه کتاب و کتابخوانی می‌پردازد.

گفتنی است، تهیه نقشه جامع از وضعیت پراکندگی کتابخانه‌ها در مناطق مختلف شهرستان و افزایش حق عضویت کتابخانه‌های عمومی از جمله مصوبات این جلسه بود.

image_printچاپ مطلب

Views: 0