مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد مطرح کرد؛ جهت گیری اهداف سازمان فاوا به سمت زائران و مجاوران
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد مطرح کرد؛ جهت گیری اهداف سازمان فاوا به سمت زائران و مجاوران

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد گفت: سازمان فاوا شهرداری مشهد به خاطر تلاش مدیران، در مقایسه با دیگر کلان‌شهرها، دارای کارنامه ممتاز و برجسته‌ای است.

به گزارش اخترشرق؛ مهدی بدیع فرخد، اظهارکرد: طی سال‌های گذشته، بیشتر تمرکز و هدف این سازمان، خدمت‌رسانی به شهرداری، سازمان‌ها و مناطق زیر مجموعه آن بود اما در سنوات اخیر این رویه اصلاح شده و خدمت‌رسانی بیشتری به شهروندان انجام می‌شود.

وی افزود: تکمیل پروژه شهرداری هوشمند یکی از مهم‌ترین اولویت‌های این سازمان است؛ زیرا یک شهرداری هوشمند می‌تواند طبق برنامه‌ریزی مشخص، با کوتاه کردن فرآیندها و بهینه سازی، ارتباط مستقیمی با شهروند ایجاد کرده و مراجعه شهروندان را به شهرداری کاهش دهد.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد ارتقا اپلیکیشن موبایلی شهرمن برای استفاده حداکثری زائرین و مجاورین را از دیگر اولویت‌ها برشمرد و ادامه داد: ارتقا پروژه‌ها بدون اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی بی‌نتیجه است و اگر مردم به هر دلیلی از این برنامه‌ها استفاده نکنند تمام تلاش سازمان فاوا بی‌نتیجه باقی می‌ماند؛ لذا در تلاشیم با همکاری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری و استفاده از ظرفیت شورای اجتماعی محلات، با استفاده از تبلیغات محیطی اطلاع‌رسانی جامعی را انجام دهیم.

image_printچاپ مطلب

Views: 0