فعالیت شبانه روزی ستاد جمعیت خدمتگزار زائرین پیاده امام رضا(ع)در مشهد
فعالیت شبانه روزی ستاد جمعیت خدمتگزار زائرین پیاده امام رضا(ع)در مشهد

کار خدمت رسانی به زایرین پیاده امام رضا (ع)طی مراسمی با حضور معاونت زیارت استانداری، مسئولین استانی و عوامل خدمت رسان از روز اربعین آغاز و تا ۲۶شهریور ۱۴۰۲ بصورت ۲۴ساعته خواهد بود.

به گزارش اختر شرق؛ حسین رضائی، سخنگوی جمعیت خدمتگزار زایرین پیاده امام رضا (ع) با بیان این مطلب افزود؛ در سازمان مردم نهاد جمعیت خدمتگزار، ۲۲واحد عملیاتی کار خدمت‌رسانی در محورهای مواصلاتی و اسکان شهری را عهده دارند و بیش از ۲۰هزار خدمه در کلیه ایستگاههای صلواتی، ستاد مرکزی، امور جاده ای، مراکز اسکان شهری، خدمات درمانی، ایمنی و انتظامی، تغذیه، خدمات رفاهی، ثبت نام، امار، مشارکت ها، حفظ و نشر آثار، فرهنگی و اعزام مبلغ و مبلغه، انبار و تدارکات، سمعی و بصری و تبلیغات، مالی و پشتیبانی، تامین نیروی انسانی وبانوان فعال هستند.

رضائی افزود: کارثبت نام از کاروان‌های پیاده همچنان انجام و تا ۱۷ شهریور ۱۴۰۲ ادامه دارد. و کسانیکه تا کنون موفق به ثبت نام نشدند به ستاد جمعیت مراجعه نمایند.

سخنگوی جمعیت خدمتگزار زایرین پیاده از مردم شریف خراسان رضوی، بویژه مجاورین خواست جهت هماهنگی در توزیع نذورات و خدمات ارائه شده جاده‌ای و شهری با ستاد جمعیت هماهنگ نمایند.

و کسانیکه امکان اسکان بیش از ۱۰نفر در مشهد دارند به واحد اسکان جمعیت خدمتگزار اطلاع دهند تا زایرین از نعمت این خدمت‌رسانی بهره‌مند شوند.

رضائی گفت؛ واحد تامین نیروی انسانی، از روز اربعین در ستاد جمعیت خدمتگزار زایرین پیاده امام رضا (ع) واقع در مشهد خیابان فدائیان اسلام ۸ (نخریسی) خیابان شهید سیدین ۸، فعال و هماهنگی خدمت‌رسانی خادمین افتخاری را انجام میدهد.

image_printچاپ مطلب

Views: 0