شهید رییسی در عرصه خدمت به مردم یک فرهنگ را پایه‌گذاری کرد
شهید رییسی در عرصه خدمت به مردم یک فرهنگ را پایه‌گذاری کرد

استاندار خراسان رضوی مجاهدت و اخلاص را از جمله ویژگی‌های بارز رئیس جمهور شهید آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی دانست و گفت: ایشان به عنوان رئیس جمهور و در عرصه خدمت میدانی به مردم یک فرهنگ را پایه‌گذاری کردند.

به گزارش اختر شرق؛ یعقوبعلی در مراسم ترحیم شهید آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان شهید وی که در محل مسجد امام رضا (ع) استانداری برگزار شد، ضمن عرض تبریک و تسلیت به مقام معظم رهبری، مردم و خانواده شهدا، اخلاص و مجاهدت را دو ویژگی برجسته شهید آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی دانست.

وی اظهار کرد: ایشان در میدان سخت مبارزه با دنیای استکبار برای حل مشکلات مردم بویژه در حوزه‌های اقتصادی و معیشتی و زیرساختی که کار سختی است حضور میدانی داشتند.

استاندار خراسان رضوی گفت: همه افتخار ما این است که در مسیری که ائمه اطهار پایه‌گذاری کردند حرکت بکنیم و اگر افتخاری معنوی مثل شهادت نصیب ما می‌شود در نتیجه وجود ائمه اطهار است.

وی افزود: شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی خادم الرضا «ع» و تولیت آستان قدس رضوی بودند لذا حتما حکمت‌هایی وجود دارد که در ایام ولادت امام مهربانی‌ها این توفیق نصیب ایشان شد که البته ما توفیق درک آن را نداریم.

نظری ضمن بیان اینکه شهادت جز با مجاهدت حاصل نمی‌شود، ابراز کرد: همه آن‌هایی که در میدان خدمت صادقانه قرار می‌گیرند باید تاب آوری لازم را داشته باشند لذا اخلاص اگر بود تاب‌آوری و مقاومت وجود خواهد داشت.

استاندار خراسان رضوی ضمن گرامیداشت یاد دیگر شهدای این حادثه دردناک از جمله استاندار و امام جمعه آذربایجان شرقی ادامه داد: ما به وجود شخصیت‌هایی مثل شهید آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی مخصوصا در مسند ریاست جمهوری مفتخریم، چرا که ایشان یک فرهنگی را بنا نهادند.

وی گفت: ما نسبت به از دست دادن شخصیت‌های بزرگی مانند رئیس جمهور شهید آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی ناراحت می‌شویم اما مسیر انقلاب، خدمت به مردم و استحکام نظام برقرار بوده و هست و خواهد بود.

نظری تصریح کرد: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند نباید به جریان جاری خدمت‌رسانی به مردم خدشه وارد شود بلکه در این شرایط باید پرقدرت‌تر از قبل ادامه پیدا بکند.

image_printچاپ مطلب

Views: 25