شمقدری: لزوم استفاده از ظرفیت نخبگان و متخصصین جامعه ایثارگری در بدنه مدیریتی استان
شمقدری: لزوم استفاده از ظرفیت نخبگان و متخصصین جامعه ایثارگری در بدنه مدیریتی استان

اولین جلسه هم اندیشی تشکل‌های ایثارگران استان خراسان رضوی با حضور مشاور استاندار در امور ایثارگران برگزار شد.

به گزارش اخترشرق؛ اولین نشست هم‌اندیشی تشکل‌های ایثارگران استان با موضوع بررسی شبکه مسائل ایثارگران در محل سالن اجتماعات سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی استانداری برگزار شد.

مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ایثارگران در این جلسه اظهار کرد: نخبگان و متخصصین زبده بسیاری در جامعه ایثارگری حضور دارند که استفاده از این ظرفیت بالقوه در بدنه تصمیم‌سازی و مدیریتی استان امری لازم به شمار می‌رود.

امیرالله شمقدری با اشاره به پتانسیل‌های جامعه ایثارگری و لزوم توانمندسازی آن‌ها افزود: امروزه آنچنان که باید از جامعه ایثارگری و خصوصا فرزندان ایثارگر به عنوان اقشاری گرانقدر در بدنه اجتماع، استفاده نشده است و لذا ضرورت دارد در حوزه فعالیت‌های اجتماعی و پویایی جامعه از ظرفیت تاثیرگذار آن‌ها بهره برد.

گفتنی است؛ در این جلسه مسوولین تشکل‌های ایثارگران استان به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند و انتظارات خود را برای بهبود تعامل بخشی میان جامعه ایثارگری مطرح کردند.

لازم به ذکر است؛ مقوله اشتغال فرزندان ایثارگران، رفع مشکلات درمان و بیمه‌ای ایثارگران، هم افزایی و انسجام جامعه ایثارگری استان، تاکید بر توانمندسازی جامعه ایثارگران و نیز لزوم نقش آفرینی موثر ایثارگران در فعالیت‌های اجتماعی استان بخشی از مباحث مطرح شده در این نشست بود.

شایان ذکر است؛ دومین نشست هم‌اندیشی تشکل‌های ایثارگران استان خراسان رضوی، اواخر بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

image_printچاپ مطلب

بازدیدها: 13