شعار مرگ بر آمریکا، پرهیز از غفلت و هوشیاری است
شعار مرگ بر آمریکا، پرهیز از غفلت و هوشیاری است

مدیر آموزش و پرورش کاشمر در راهپیمایی ۱۳ آبان این شهرستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب، دوران دفاع مقدس، امنیت، مدافعان حرم و به ویژه شهدای دانش آموز، اظهار کرد: بزرگترین، مهم ترین و حیاتی ترین سرمایه اجتماعی هر کشور نیروی انسانی است به طوری که ستون فقرات آن را جوانان و نوجوانان تشکیل می دهند.

مدیر آموزش و پرورش کاشمر در راهپیمایی ۱۳ آبان این شهرستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب، دوران دفاع مقدس، امنیت، مدافعان حرم و به ویژه شهدای دانش آموز، اظهار کرد: بزرگترین، مهم ترین و حیاتی ترین سرمایه اجتماعی هر کشور  نیروی انسانی است به طوری که ستون فقرات آن را جوانان و نوجوانان تشکیل می دهند.

به گزارش اختر شرق و به نقل از فارس؛ علی طاهریان با تأکید بر اینکه دانش آموزان باید ساخته شوند و بسازند، تاکید کرد: ضرورت دارد در راستای حفظ، ارتقا، توسعه و انتقال سرمایه‌های فرهنگی و علمی به نسل‌های بعدی تلاش و برنامه‌ریزی شود، چراکه هیچ فریضه دیگری مهم‌تر از این امر نیست.

وی با اذعان به این مهم که اگر آموزش در جامعه به دغدغه اصلی مردم تبدیل شود، قطعا در آن جامعه نظم، عدالت، سازندگی و پیشرفت نویدبخش آن است، یادآور شد: نظم اولین وظیفه دانش‌آموز است که باید در قبال آن احساس مسؤولیت کنند.

مدیر آموزش و پرورش کاشمر با بیان اینکه دانش آموزان باید به عنوان چشم و امید ملت و آینده‌سازان جامعه هوشیار باشند، خاطرنشان کرد: امروز روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است که دانش‌آموزان و دانشجویان با تسخیر لانه جاسوسی در تهران هیمنه استکبار جهانی را در دنیا بشکنند.

طاهریان با اشاره به اینکه آمریکا به واسطه خوی استکباری که دارد ظالم است و ماهیت ظالم، دشمن و دشمنی است خطاب به راهپیمایان کاشمر تأکید کرد: باید با حفظ وحدت و انجسام در مقابل دشمن و توطئه‌های آن هوشیار و بیدار بود.

مدیر آموزش و پرورش کاشمر با بیان اینکه سال گذشته و همزمان با روز ۱۳ آبان دوره جدید تحریم‌ها علیه ایران را بنا نهاد، گفت: این اقدام و حرکت آمریکا به خاطر کینه است که از دانش‌آموزان، نوجوانان و جوانان دارد.وی با تأکید بر اینکه شعار مرگ بر آمریکا برای پرهیز از غفلت و هوشیاری است، بیان کرد: دشمن از توده مردم و انبوه جوانان واهمه دارد و می‌ترسد، چرا که ضربه خورده و خاطره خوبی از حضور و عظمت ملت ایران ندارد.

طاهریان با تقدیر از حضور پرشور اقشار مختلف مردم به ویژه دانش آموزان در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان، افزود: حضور حماسی و باشکوه مردم در راهپیمایی‌ها نشان می‌دهد که این حضور اثرگذار و برای دشمن خطرناک است.

image_printچاپ مطلب

Views: 3