رئیس‌کل دادگستری خراسان رضوی:خط قرمز دستگاه‌های قضایی و انتظامی امنیت شهروندان است
رئیس‌کل دادگستری خراسان رضوی:خط قرمز دستگاه‌های قضایی و انتظامی امنیت شهروندان است

رئیس‌کل دادگستری خراسان رضوی گفت: امنیت و آسایش شهروندان خط قرمز دستگاه‌های قضایی، انتظامی و امنیتی است

به گزارش اختر شرق؛ غلامعلی صادقی رئیس‌کل دادگستری خراسان رضوی روز سه‌شنبه در جمع مسئولان قضایی و انتظامی استان خراسان رضوی گفت: امنیت و آسایش شهروندان خط قرمز دستگاه‌های قضایی، انتظامی و امنیتی است و با توجه به استقرار وضعیت مطلوب قضایی و امنیتی در استان برای انجام هرگونه مأموریت مشترک میدانی بین این نیرو‌ها آمادگی وجود دارد.

وی عنوان کرد: نیروی انتظامی باوجود تنگنا‌ها با تمام سرمایه در حال تلاش برای استقرار نظم و امنیت است و این روند باکار جهادی و تلاش مضاعف باید استمرار پیدا کند.

رئیس‌کل دادگستری خراسان رضوی ادامه داد: رضایت مقام معظم رهبری و همچنین افکار عمومی از فعالیت‌های نیروی انتظامی و قضاوت مثبت مردم بسیار مهم است و باید به آن توجه کرد و در جهت ارتقای آن کوشید.

صادقی با اشاره به وجود تعامل بسیار خوب و سازنده دستگاه‌های حاکمیتی در استان بیان کرد: باید از فرصت‌های موجود در جهت حل مشکلات و رفع نگرانی‌های مردم بهره‌برداری کرد.

او تصریح کرد: برخورد با جرائم خاص و خشن ازجمله سرقت‌های توأم با خشونت یکی از سیاست‌های مشترک دستگاه قضایی و نیروی انتظامی است و مجرمان این‌گونه جرائم نه‌تنها از ارفاق‌های قانونی بی‌بهره خواهند بود بلکه با مرتکبان این‌گونه جرائم با شدتِ برخورد خواهد شد.

سردار محمدکاظم تقوی فرمانده انتظامی خراسان رضوی نیز در این نشست گفت: پلیس با تمام توان به دنبال برقراری نظم و امنیت عمومی است و در این راستا از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کند.

وی عنوان کرد: با نگاه تخصصی در حوزه‌های مختلف آماده انجام مأموریت هستیم که در این زمینه توجه ویژه‌ای به هوشمند سازی اقدامات شده است.

در پایان این مراسم از فرماندهی نیروی انتظامی استان و جمعی از روسای پلیس تخصصی و مسئولان انتظامی خراسان رضوی قدردانی شد.

image_printچاپ مطلب

بازدیدها: 0