دعوت از مردم استان برای حضور در مرحله دوم انتخابات
دعوت از مردم استان برای حضور در مرحله دوم انتخابات

روسای استانی ستادهای انتخابات نامزدان ریاست جمهوری با رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش اختر شرق؛ روسای استانی ستادهای انتخابات نامزدان ریاست جمهوری در استان با سیدهادی طباطبایی معاون سیاسی استاندار و رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی دیدار و گفت‌وگو کردند.

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی در این نشست با قدردانی از ستاد نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در استان به واسطه رعایت اخلاق در حین برگزاری انتخابات اظهار کرد: به لطف خدا عملکرد همه ستادهای انتخاباتی در استان شایسته بود و نقش آفرینی خوبی داشتند.

همچنین ستادهای انتخاباتی دو کاندید راه یافته به مرحله بعدی از امروز می‌توانند تبلیغات خود را شروع کنند.

وی با بیان اینکه تمام اقدامات مقدماتی را از زمان اعلام رسمی نتایج انتخابات ریاست جمهوری برای برگزاری مرحله دوم انتخابات آغاز کرده‌ایم، افزود: همواره تلاش می‌کنیم که صحت انتخابات به بهترین شکل ممکن باشد.

طباطبایی در بخش دیگری از سخنان خود به ویژگی‌های متمایز خراسان رضوی نسبت به سایر استان‌ها پرداخت و ادامه داد: در استانی هستیم که مقصد بسیاری از تهدیدها است و با توجه به اینکه مرز مشترک طولانی با کشورهای افغانستان و ترکمنستان داریم، دوستان ما در حوزه‌های اطلاعاتی و امنیتی زحمات بسیاری می‌کشند تا امنیت برقرار باشد.

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی ضمن دعوت از مردم استان برای حضور در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: فردا تعرفه‌ها و اقلام مربوطه را از تهران تحویل خواهیم گرفت و ان‌شاءالله دوشنبه بین شهرستان‌ها توزیع خواهیم کرد.

گفتنی است؛ در این جلسه علاوه بر روسای ستادهای ۴ نامزد انتخابات ریاست جمهوری در استان، دبیر ستاد و مسئولان کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات خراسان رضوی حضور داشتند.

image_printچاپ مطلب

Views: 25