حل مشکلات و معضلات شهری با خلاقیت و نوآوری در مشهد
حل مشکلات و معضلات شهری با خلاقیت و نوآوری در مشهد

مدیرکل خلاقیت و نوآوری شهرداری مشهد در مراسم گرامیداشت هفته خلاقیت و نوآوری گفت: شش مرکز نوآوری تخصصی را در مشهد احداث می‌کنیم، شهرداری وظیفه فراهم کردن زیرساخت‌ها و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه نوآوری و خلاقیت را دارد.

به گزارش اختر شرق؛ سیدرحمان میرزائیان، مدیرکل خلاقیت و نوآوری شهرداری مشهد در مراسم گرامیداشت هفته خلاقیت و نوآوری گفت: ما به علت مسوولیت اجتماعی که داریم از زیست بوم خلاقیت و نوآوری و اکوسیستم‌های نوآوری حمایت می‌کنیم.

وی ادامه داد: شش مرکز نوآوری تخصصی را در مشهد احداث می‌کنیم، شهرداری وظیفه فراهم کردن زیرساخت‌ها و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه نوآوری و خلاقیت را دارد.

میرزائیان گفت: هدف دوم مدیریت شهری در این حوزه حل مشکلات و چالش‌های شهری از طریق نخبگان و افراد خلاق است، ما دنبال این هستیم که بتوانیم با نظام حل مساله،  کیفیت زندگی شهروندان را ارتقا دهیم.

مدیرکل خلاقیت و نوآوری شهرداری مشهد با بیان اینکه در حال حاضر انسجام ویژه‌ای در اکو سیستم‌رنوآوری شهر مشهد نداریم و پراکندگی در این شهر زیاد است و تصمیمات واحدی گرفته نمی‌شود، اظهار کرد: امیدوارم در کنار هم اتفاقات خوبی را برای شهر مشهد رقم بزنیم و با ایده‌ها و طرح‌ها بتوانیم این زیست بوم را تقویت و هم‌افزایی ایجاد کنیم.

image_printچاپ مطلب