حضور شهردار مشهدالرضا(ع) در جمع آتش نشانان ایستگاه شماره ۵۰/ دستور شهردار مشهد برای بازگشایی معبر بولوار شاهنامه/ حضور شهردار در عملیات اطفای حریق
حضور شهردار مشهدالرضا(ع) در جمع آتش نشانان ایستگاه شماره ۵۰/ دستور شهردار مشهد برای بازگشایی معبر بولوار شاهنامه/ حضور شهردار در عملیات اطفای حریق

همزمان با شب یلدا، شهردار مشهدالرضا(ع) به همراه رییس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شهری شورای اسلامی شهر مشهد مقدس به ایستگاه شماره ۵۰ شهید حاج قاسم سلیمانی واقع در بولوار شاهنامه رفت و با آنان دیدار کرد.

به گزارش اخترشرق؛ شهردار مشهدمقدس، عبدالله ارجائی در دیدار با آتش نشانان ایستگاه شماره ۵۰ شهید حاج قاسم سلیمانی واقع در بولوار شاهنامه، اظهار کرد: شما زحمت کش های شهرداری، شب یلدا به جای اینکه در کنار خانواده هایتان باشید، در حال شیفت و خدمت به مردم هستید که این اقدام شما بسیار ارزشمند است.

وی افزود: ما همچون خانواده و زنجیری هستیم که حلقه های آن به یکدیگر گره خورده و به فولادی تبدیل شده است، که خدمات ارزنده انجام می دهد.

شهردار مشهدمقدس با اشاره به اینکه یکی از افتخارات شهرداری وجود سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی است، خاطرنشان کرد: خوش به حالتان که حافظ جان مردم هستید و من به نیابت از مردم مشهد از شما تشکر می کنم.

ارجائی بیان کرد: یکی از ویژگی های مهم آتش نشانان پاکدستی و پاک چشمی است و به همین سبب امروز بدنه شهرداری و مردم به شما افتخار می کنند.

وی افزود: آتش نشانان مخالف و ‌دشمن ندارند و‌ همه آنان را دوست دارند و دلیل اصلی آن فداکاری، شجاعت و خصلت های خوب شما است.

در ادامه حسن کریمدادی، رییس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شهری شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: شب یلدا به همراه شهردار مشهد برای عرض خسته نباشید و خداقوت به جمع آتش نشانان آمدیم، زیرا آنان حافظ جان و مال مردم هستند.

وی افزود: همزمان با ورود ما به این ایستگاه، اعلام حریق شد و شهردار مشهد نیز سنگ تمام گذاشتند و به صحنه عملیات رفتند همچنین در مسیر رفتن به عملیات نیز دستوری برای بازگشایی معبر بولوار شاهنامه دادند که بسیار کارساز است.

شهردار مشهدمقدس تصریح کرد: حضور مدیران ارشد در بین کارکنان تاثیر زیادی در روحیه آنان دارد و به مدیران نیز کمک می کند تا با سختی کار کارکنان آشنا شوند. سرمایه اصلی هر دستگاه نیروی انسانی است.

در پایان آتشپاد دوم مهدی رضایی، معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد اظهار کرد: حضور شما قوت قلبی برای ماست؛ زیرا پس از افتتاح این ایستگاه، این اولین حضور مسئولین است، همچنین بسیار خوشحالیم که در عملیات حریق در کنار ما بودید.

گفتنی است که پس از ورود شهردار مشهد به این ایستگاه ناگهان اعلام حریق شد و شهردار نیز به همراه آتش نشانان به محل عملیات واقع در روستای شافیل رفت و در صحنه حضور داشت.

image_printچاپ مطلب

Views: 9