به مناسبت چهارمین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی؛ویژه‌برنامه سراسری «شهید قدس» همراه با شعرخوانی شاعران استانی به میزبانی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی برگزار شد
به مناسبت چهارمین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی؛ویژه‌برنامه سراسری «شهید قدس» همراه با شعرخوانی شاعران استانی به میزبانی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی برگزار شد

ویژه‌برنامه سراسری «شهید قدس» همراه با شعرخوانی شاعران استانی همزمان چهارمین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و به میزبانی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش اخترشرق؛ ویژه‌برنامه سراسری «شهید قدس» با حضور حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر سبزیان، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی و شعرخوانی زهرا محدثی خراسانی، عاطفه سادات موسوی، علیرضا خاکساری و سید حکیم بینش از شاعران استانی همزمان با چهارمین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و به میزبانی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی برگزار شد.

در ابتدا حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر سبزیان، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و تسلیت چهارمین سالگرد شهادت سردار دل‌ها، حاج قاسم سلیمانی گفت: از ابتکار عمل نهاد قدرشناسی می‌کنم و همچنین از تلاش همکارانم در راستای استمرار اجرای این قبیل برنامه نیز تشکر می‌کنم.
وی با اشاره به اجرای سراسری این برنامه، اظهار کرد: این برنامه به منظور توجه به دیدگاه و‌اندیشه‌های حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود. به عنوان یک ایرانی مسلمان می‌بایست به‌اندیشه، محور حرکت و استراتژی فکری سردار دل‌ها توجه کافی و وافی داشته باشیم.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی تأکید کرد: یکی از مهمترین منابع برای شناخت‌اندیشه شهید حاج قاسم سلیمانی وصیتنامه سیاسی الهی‌ایشان است که در واقع عصاره‌ای از وجود و‌اندیشه این شهید معزز است. این وصیتنامه‌ای که به قلم سردار دل‌ها و بدون تحریف بیان شده ظرفیت استفاده برای تولید محصولات ادیبانه و فرهنگی را دارد.
وی در ادامه به خوانش فرازی از وصیتنامه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مبنی بر اینکه «امروز، ایران، قرارگاه حسین بن علی(ع) است» پرداخت و گفت: شخصیتی همچون شهید سلیمانی که دنیا را گشته، رصد کرده و در برابر ظلم‌ایستاده، معتقد است اگر ایران آسیب ببیند، در کشور‌های دیگر همچون عراق و عربستان و… نیز امنیتی فراهم نخواهد شد.
علی اکبر سبزیان اظهار‌امیدواری کرد بتوانیم ادامه دهنده راه و مسیر این شهید بزرگوار باشیم.

image_printچاپ مطلب

Views: 0