به‌منظور شرکت در مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان کشور؛ کاروان ۱۶ نفره تیم هندبال نمایشگاه اتومبیل سلطانی تربت‌جام عازم مسابقات شد
به‌منظور شرکت در مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان کشور؛ کاروان ۱۶ نفره تیم هندبال نمایشگاه اتومبیل سلطانی تربت‌جام عازم مسابقات شد

کاروان ۱۶ نفره تیم هندبال نوجوانان نمایشگاه اتومبیل سلطانی تربت‌جام نماینده این شهرستان در مسابقات قهرمانی کشور شامل ۱۳ بازیکن و دو مربی و یک سرپرست روز گذشته با بدرقه رئیس و نائب رئیس هیئت هندبال تربت‌جام و پیش‌کسوتان این رشته ورزشی تربت‌جام را به مقصد مشهد میزبان مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان کشور ترک کردند.

به گزارش اختر شرق؛ سرپرست هیئت هندبال تربت‌جام قبل از اعزام تیم به مسابقات در جمع نوجوانان هندبالیست نمایشگاه اتومبیل سلطانی گفت: با توجه به قطع همکاری با کارخانه سیمان غرب آسیا پشتیبان قبلی هندبال تربت‌جام در این دوره از مسابقات علی‌رغم اینکه با مشکلات مالی که از اوایل سال با آن گریبان گیر بودیم ولی ما پیگیر حضور تیم هندبال نوجوانان تربت‌جام در مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور بودیم و در طی این مدت از هیچ کوشش و تلاشی درراه آمادگی تیم هندبال نوجوانان تربت‌جام دریغ ننمودیم و حتی در این راه نوید قندی و محمد پیمانی سرمربی و مربی تیم تمامی تلاش خودشان را در آماده‌سازی تیم نمودند تا یک تیم آماده‌ای را روانه این مسابقات گردد که جای تقدیر و تشکر دارد.

هوشنگ سلطانی همچنین تصریح کرد: قبل از اعزام تیم به مسابقات کشوری ما در شهرستان میزبان یک دوره مسابقات چهارجانبه هندبال بودیم که این مسابقات کمک خوبی درراه آمادگی تیم نمود.

وی در ادامه گفت: مسابقات قهرمانی هندبال نوجوانان کشور در دو شهرستان مشهد و اصفهان از جمعه مورخ ۱۶ مهرماه آغازمی گردد و هیئت هندبال استان خراسان رضوی در راستای کمک مالی به نمایندگان استان در این مسابقات میزبانی یک گروه از مسابقات را تقبل نمود تا چهار نماینده این استان شامل تربت‌جام، گناباد، مشهد سبزوار بدون دغدغه مالی و با خیلی آسوده در این‌ مسابقات حضور یابند که این‌چنین هیئت هندبال استان جای تقدیر و تشکر دارد.

سرپرست هیئت هندبال تربت‌جام خطاب به بازیکنان نوجوان تربت‌جام گفت: آنچه من از شما سراغ دارم و در مسابقات چهارجانبه هندبال مشاهده کردم انگیزه بالای شما بوده و همین انگیزه و همدلی که در تک‌تک شما وجود دارد ثابت نمودید که چیزی کمتر از بازیکنان دیگر استان‌ها که از وضعیت مالی خوبی برخوردارمی باشند نداشته.

سلطانی خاطرنشان کرد: آنچه ما از شما انتظار داریم این است همان‌طوری که در سایه اتحاد و همدلی در مسابقات چهارجانبه شرکت کردید امیدواریم که این اتحاد و همدلی در مسابقات قهرمانی کشور در بین شما وجود داشته باشد تا بتوانید نام هندبال تربت‌جام را در سطح کشور طنین‌انداز نمایید و نکته مهمی که به شما گوش می‌کنیم این است علاوه بر اتحاد و همدلی اخلاق را در مسابقات سرلوحه کار خود قرار داده چون زمانی قهرمانی ارزش پیدا می‌کند که در سایه اخلاق و رعایت اصول جوانمردی در ورزش توأم گردد.

وی عنوان کرد: جا دارد از حمایت‌های اداره ورزش و جوانان، شهردار، مدیریت ناوگان حمل نقل درون‌شهری، مدیریت آهن‌آلات قرائی، معاونت دانشکده علوم تربت‌جام ستاد کرونا، مدیر بیمارستان سجادیه و… که ما را در جهت شرکت در این دوره مسابقات یاری نمودند تقدیر و تشکر کنم.

هوشنگ سلطانی در پایان به گروه‌بندی تیم‌های شرکت‌کننده پرداخت و گفت تیم هندبال نوجوانان نمایشگاه اتومبیل سلطانی در این مسابقات در گروه C و با تیم‌های پیشگامان سولدوزنقده، زغال‌سنگ طبس، ناحیه یک آموزش‌وپرورش سنندج هم‌گروه است.

اسامی بازیکنان:

عماد نوروزی، توحید اسدی، مهدی فکوری، محمد خرمی، سروش مرادلی، حسام الدین اسدی، ابوالفضل عرب، علی طالبی، محمدحسین میرزایی، آرمین احمدی، مهدی شادمان، امیر مهدی بابازاده. مرتضی زینل

سرمربی: نوید قندی

مربی‌: محمدپیمانفر

سرپرست: شاهد پاک نژاد

خبرنگار‌: رضا اعلمی

image_printچاپ مطلب

بازدیدها: 87