برگزاری مسابقات انتخابی توانخواهان کم‌توان ذهنی جهت اعزام به رقابت‌های کشوری
برگزاری مسابقات انتخابی توانخواهان کم‌توان ذهنی جهت اعزام به رقابت‌های کشوری

به گزارش اختر شرق؛ مسابقات استانی انتخابی توانخواهان کم‌توان ذهنی جهت اعزام به رقابت‌های کشوری در بخش بانوان به همت واحد رفاه، تربیت بدنی و فوق برنامه مورخ نهم خردادماه در سالن ورزشی شهید فیاض‌بخش برگزار شد. در این مسابقات ۱۵۰نفر از توانخواهان کم‌توان ذهنی در رشته‌های دومیدانی (۶۰متر، ۱۰۰متر، ۱۵۰۰متر) طناب کشی، پرتاب حلقه، […]

به گزارش اختر شرق؛ مسابقات استانی انتخابی توانخواهان کم‌توان ذهنی جهت اعزام به رقابت‌های کشوری در بخش بانوان به همت واحد رفاه، تربیت بدنی و فوق برنامه مورخ نهم خردادماه در سالن ورزشی شهید فیاض‌بخش برگزار شد.

در این مسابقات ۱۵۰نفر از توانخواهان کم‌توان ذهنی در رشته‌های دومیدانی (۶۰متر، ۱۰۰متر، ۱۵۰۰متر) طناب کشی، پرتاب حلقه، آمادگی جسمانی، تنیس روی میز، فوتبال دستی و…با یکدیگر به رقابت پرداخته و نفرات اول تا ششم در این رقابت‌ها مشخص شدند.

گفتنی است؛ بخشی از شرکت کنندگان شامل توانخواهان مقیم مراکز بهزیستی می‌‎باشند. تمهیدات لازم جهت اعزام ۲۱ نفر از منتخبین به رقابت‌های کشوری در بابلسر اندیشیده شده و این افراد زیر نظر مربیان تا زمان مسابقات به تمرینات خود ادامه خواهند داد.

image_printچاپ مطلب

Views: 15