بازدید معاون اقتصادی استاندار از اقدامات سازمان همیاری برای احیای کارخانه ژلاتین آریا
بازدید معاون اقتصادی استاندار از اقدامات سازمان همیاری برای احیای کارخانه ژلاتین آریا

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی با همراهی مدیرعامل سازمان همیاری از بخشهای مختلف و مراحل اورهال و اقدامات در حال انجام برای راه اندازی مجدد خط تولید ژلاتین حلال در مشهد بازدید کرد.

به گزارش اختر شرق؛ ابوالفضل چمندی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی با همراهی محمدرضا تازیکی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای استان از بخش‌های مختلف کارخانه ژلاتین آریا تنها واحد تولید محصول استراتژیک ژلاتین حلال در کشور دیدن کرد.

وی در این بازدید در جریان فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده در جهت راه اندازی مجدد خط تولید ژلاتین حلال و همچنین روند اورهال دستگاه‌ها و سالن‌های مختلف این شرکت وابسته به سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی قرار گرفت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی، همچنین ضمن بررسی وضعیت کارخانه، اقدامات و برنامه ریزی‌های انجام شده توسط سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی برای احیا کارخانه ژلاتین آریا، قول مساعدت برای هرگونه همکاری در جهت رفع مشکلات و موانع احتمالی پیش رو و کمک به تسریع و تسهیل در راه اندازی دوباره و بازگشت این واحد به چرخه تولید و اشتغال در استان خراسان رضوی داد.

image_printچاپ مطلب

Views: 0