انتصاب معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی
انتصاب معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی

طی حکمی از سوی وزیر کشور، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی منصوب شد.

به گزارش اختر شرق؛ طی حکمی از سوی احمد وحیدی وزیر کشور، حسن نوری زاده به عنوان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی منصوب شد.

در بخشی از متن انتصاب معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی آمده است: جناب آقای حسن نوری زاده سلام علیک مبنا به پیشنهاد استاندار محترم خراسان رضوی و با توجه به تایید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور به موجب این حکم به سمت «معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی» منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با استفاده از کلیه ظرفیت‌های موجود در استان، اهداف و برنامه‌های تعریف شده در حوزه اقتصادی را از جمله ایجاد هماهنگی و نظارت بر فرآیند تهیه و توزیع ارزاق و مایحتاج عمومی و رسیدگی به امور مرتبط به تنظیم بازار، مدیریت مخاطرات اقتصادی از طریق تهیه طرح‌های واکنش هوشمند، فعال، سریع و به هنگام در برابر مخاطرات و اختلال‌های داخلی، حمایت از بنگاه‌های اقتصادی استان، اجرای برنامه‌های توسعه اشتغال، بهبود فضای کسب و کار استان و جذب سرمایه‌گذاری و… را به جدیت دنبال نمایید.

زهدی تصریح کرد: با هوشیاری تمامی عوامل نظامی، انتظامی، امنیتی و اطلاعاتی تاکنون هیچ گونه مورد سوء امنیتی مشاهده نشده و روند برگزاری انتخابات در سلامت کامل در حال برگزاری است.

image_printچاپ مطلب

Views: 30