افتتاح ۲۸ واحد مسکن مهر سرخس و ۱۶ واحد مسکن مهر شهرستان قوچان
افتتاح ۲۸ واحد مسکن مهر سرخس و ۱۶ واحد مسکن مهر شهرستان قوچان

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه وشهرسازی خراسان رضوی از افتتاح ۲۸ واحد مسکن مهر سرخس و ۱۶ واحد مسکن مهر شهرستان قوچان خبر داد.

به گزارش اختر شرق؛ مهندس محمدعلی منصوری با اعلام این خبر گفت: تعداد ۲۸ واحد از باقیمانده ۶۸ واحد پروژه تعاونی مسکن مهر مزداوند واقع در مسکن مهر سرخس افتتاح و به بهره برداری رسید.

وی ادامه داد: باعنایت به‌عدم توان مالی مردم در خصوص آورده متقاضی در نظر است توسط سازمان ملی زمین و مسکن یارانه‌ای جهت تکمیل باقیمانده مسکن مهر سرخس که ۴۰ واحد است تخصیص گردد، لذا در صورت تخصیص طبق برنامه زمان‌بندی پروژه مذکورتا پایان تیرماه تکمیل و تحویل می‌گردد.

منصوری همچنین به افتتاح تعداد ۱۶ واحد از پروژه سایه گستر مسکن مهر قوچان اشاره کرد و گفت: با عنایت به تخصیص تنخواه توسط سازمان ملی به پروژه مذکور، با توجه به برنامه زمان بندی، شرکت متعهد به تحویل باقیمانده کل پروژه به تعداد ۸۰ واحد تا پایان تیرماه سال جاری است.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه وشهرسازی استان در پایان خاطرنشان کرد: با عنایت به اینکه در نظر است یارانه جهت تکمیل کل سایت مسکن مهر قوچان به منظور کمک به متقاضیان مسکن مهر و پیشبرد و تکمیل واحدها توسط سازمان ملی زمین و مسکن پرداخت گردد، که در صورت انجام امور فوق کل سایت مسکن مهر شهرستان قوچان تا پایان تیرماه تحویل متقاضیان هدف می‌گردد.

image_printچاپ مطلب

بازدیدها: 112