اجرای چند پروژه مهم عمرانی، سهم «توحید شهر» شهرستان سبزوار در بودجه سال آینده
اجرای چند پروژه مهم عمرانی، سهم «توحید شهر» شهرستان سبزوار در بودجه سال آینده

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر اجرای چند پروژه مهم عمرانی را سهم توحید شهر در بودجه عمرانی سال آینده بیان کرد.

به گزارش اختر شرق؛ ذبیح‌الله آرمین نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر سبزوار بابیان اینکه توسعه هر منطقه‌ای با مشارکت مردم و بخش خصوصی امکان‌پذیر است، گفت: توحید شهر بستر ویژه‌ای برای سرمایه‌گذاری دارد شرکت انبوه‌سازان هشتم ازجمله سرمایه‌گذاران این منطقه است که به دلایلی از ادامه کار سرمایه‌گذاری در توحید شهر صرف‌نظر کرده که شورای اسلامی شهر در جریان موضوع قرار نگرفته است که در جلسه‌ای علت مخالفت شهرداری با این شرکت سرمایه‌گذاری موردبررسی قرار خواهد گرفت.

کاظم کرامت دیگر عضو شورای اسلامی شهر سبزوار نیز گفت: در جلوه‌های مختلف انقلاب‌ها، مشارکت مردم در انقلاب اسلامی بیشتر از همه‌جا است به‌طوری‌که در جریان انقلاب تشکل‌هایی چون جهاد سازندگی، کمیته امداد، بسیج و جنگ با دستور امام خمینی (ره) تشکیل شد ایرانی مبدع تشکل‌های مردنی هستند.

عضو شورای اسلامی شهر سبزوار بابیان اینکه مردم اگر توانمند شوند خود تشخیص می‌دهند که اولویت کجا است اظهار کرد: تجربه نشان داده مردم در هر کاری ورود پیدا کنند موفق هستند، مشارکت مردم باعث ماندگاری کارها می‌شود که نمونه این امر در توحید شهر سبزوار است که نماد حضور تشکل‌های مردمی محسوب می‌شود.

کرامت اظهار کرد: دغدغه مردم در حل مشکلات توحید شهر کاملاً به‌جاست البته خدمات نسبتاً خوبی در منطقه انجام‌شده اما همچنان جای کار دارد. مردم توحید شهر حضور مسئولین را بیشتر از گذشته در کنار خود خواهند دید تا با همفکری شاهد عمران و آبادانی هر چه‌بهتر در منطقه توحید شهر باشیم.

image_printچاپ مطلب

Views: 13