آیین بازگشایی کتابخانه هجرت مشهد با حضور سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی
آیین بازگشایی کتابخانه هجرت مشهد با حضور سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی

آیین بازگشایی کتابخانه عمومی هجرت شهرستان مشهد در راستای تکریم ارباب رجوع با حضور سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی برگزار شد.

به گزارش اختر شرق؛ آیین بازگشایی کتابخانه عمومی هجرت شهرستان مشهد در راستای تکریم ارباب رجوع با حضور حسین نوربخش، سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی و جمعی از اهالی منطقه و رسانه برگزار شد.

حسین نوربخش، سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی با تاکید بر نقش مهم کتابخانه‌های عمومی در افزایش دانایی و آگاهی در جامعه، گفت: امروزه دیگر عموم مردم کتابخانه‌های عمومی را به عنوان پایگاه‌های اجتماعی می‌شناسند که این امر به واسطه برگزاری برنامه‌ها و فعالیتهای متنوع فرهنگی کتاب محور صورت گرفته است.

وی با اشاره به برگزاری آیین بازگشایی کتابخانه عمومی هجرت شهرستان مشهد، افزود: با توجه به درخواست مکرر اهالی منطقه سجاد و با پیگیری مستمر و مجدانه این مهم انجام شد.

نوربخش در پایان اظهار کرد: این کتابخانه از روز سه شنبه ۲۹ خردادماه ۱۴۰۳ آماده ارائه خدمات کتابخانه‌ای به بالغ بر ۱۵۰۰ عضو فعال خود است.

گفتنی است، کتابخانه عمومی هجرت شهرستان مشهد در سال ۱۳۷۴ با زیربنای ۲۲۰ مترمربع افتتاح و اکنون با دارا بودن بخشهای کودک، سالن مطالعه، نشریات و … و بالغ بر ۲۳هزار نسخه کتاب به ارائه خدمات کتابخانه‌ای به اهالی منطقه سجاد مشغول است.

image_printچاپ مطلب