آیت الله علم الهدی: اولین مسئله برای پدافند غیرعامل، پدافند فرهنگی است
آیت الله علم الهدی: اولین مسئله برای پدافند غیرعامل، پدافند فرهنگی است

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: اولین مسئله مهم برای پدافند غیرعامل، پدافند فرهنگی است.

به گزارش اختر شرق؛ آیت الله علم الهدی در دیدار مدیرکل پدافند غیرعامل استان خراسان رضوی اظهار کرد: اولین مسئله مهم برای پدافند غیرعامل، پدافند فرهنگی است یعنی باید بتواند با فسادهای فرهنگی مبارزه کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: پدافند غیرعامل باید در عرصه‌های اجتماعی وارد شوند تا برای مردم مطرح گردد و با اعتقاد و اخلاص بر جریان‌های خلاف دین حاکم شوند. اگر در این بخش وارد عمل شود می‌تواند در اجتماع حضور پیدا کند و دغدغه‌های فرهنگی را برطرف کند.

آیت الله علم الهدی ادامه داد: حوزه علمیه محور فرهنگی هر استانی به خصوص استان خراسان رضوی است که پدافند غیرعامل با همراهی حوزه علمیه می‌تواند پدافند فرهنگی ایجاد کند. تمام جریان قدرت و ثروت در تلاشند که شهر امام رضا علیه السلام را تبدیل به نقطه گردشگری کنند و هویت امام رضا علیه السلام را از بین ببرند که نیازمند عملیات پدافند فرهنگی است.

امام جمعه مشهد در پایان اظهار کرد: پدافند غیرعامل در حوزه‌های اجتماعی باید وارد شود تا مردم هم مشارکت کنند. اینگونه پدافند غیرعامل، جز بهترین دستگاه‌های انقلابی می‌شود. انشاالله به لطف حضرت رضا علیه السلام موفق باشید.

image_printچاپ مطلب

Views: 0