۵۰ درصد حقوق کارکنان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی افزایش یافت
۵۰ درصد حقوق کارکنان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی افزایش یافت

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی از افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان خبر داد.

به گزارش اختر شرق؛ غلام حسن اصغری در خصوص افزایش حقوق کارکنان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: همان‌گونه که در رسانه‌ها اعلام شد با تصویب هیئت‌وزیران و ابلاغ نوبخت، رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور مقرر شد افزایش‌هایی برابر قانون برنامه ششم، ماده ۲۹ برای ترمیم حقوق کارکنان دولت اجرایی شود.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی ادامه داد: در این خصوص آیین‌نامه مربوطه به دستگاه ابلاغ شد و ما هم برای نیروهای قرارداد معین برابر ماده ۳۲مدیریت خدمات کشور و هم برای کارکنان رسمی ذیل ماده ۱۰خدمات کشوری افزایش‌هایی تا ۵۰ درصد امتیاز نسبت به حقوق گذشته‌شان را اعمال کردیم.

وی خاطرنشان کرد: نیروهای رسمی در چند روز گذشته بنا به هماهنگی که با سازمان برنامه‌وبودجه داشتیم افزایش را در احکام آن‌ها اجرا کردیم،  از روز یکشنبه نیز نیروهای قرارداد کار معین که به‌نوعی طرحی هستند مشمول این قانون مبنی بر اینکه ۸۰درصد نیروهای پیمانی از محل ۵۰درصد ماده۱۰ قانون رشد دارند، شده‌اند؛ احکامشان در حال صادر شدن است.

اصغری درباره زمان اجراشدن این احکام خاطرنشان کرد: پیش از آغاز سال ۹۹ حکم‌ها اعمال و از یکم اسفندماه ۹۸ اجرایی خواهد شد و محل تأمین نیز از صرفه‌جویی دستگاه است که امیدواریم این افزایش‌ها بتواند گوشه‌ای از مشکلات کارکنان را که به دلیل تورم ایجادشده را جبران کند و شاهد این باشیم نیروها باانرژی و انگیزه بیشتر فعالیت خود را انجام دهند.

image_printچاپ مطلب

Views: 166