۲۲۷ شعبه اخذ رأی در کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد پیش‌بینی‌شده است
۲۲۷ شعبه اخذ رأی در کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد پیش‌بینی‌شده است

فرماندار کاشمر با اشاره به اینکه در شهرستان کاشمر ۴۶ شعبه ثابت و دو شعبه سیار شهری و ۴۱ شعبه ثابت و ۱۱ شعبه سیار کار اخذ رأی را انجام خواهند داد، خاطرنشان کرد: در سطح حوزه انتخابیه شهرستان‌های کاشمر خلیل‌آباد و بردسکن درمجموع ۲۲۷ شعبه اخذ رأی در کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد برای انتخابات پیش‌بینی‌شده که از این تعداد ۸۰ شعبه ثابت و ۴ شعبه سیار شهری و ۱۱۱ شعبه ثابت و ۳۲ شعبه سیار روستایی می‌باشند.

به گزارش اختر شرق؛ در جلسه هیئت اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور فرماندار کاشمر شعب شهری و روستایی تصویب شد.

 مسلم ساقی رئیس مرکز حوزه انتخابیه شهرستان‌های کاشمر، خلیل‌آباد و بردسکن شب گذشته در جلسه هیئت اجرایی انتخابات گفت: فرایندهای انتخابات بر اساس برنامه زمان‌بندی‌شده انتخابات در شهرستان در حال پیگیری و اجراست.

فرماندار کاشمر تصریح کرد: در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای خبرگان رهبری ۱۰۰ شعبه اخذ رأی شهری و روستایی در دوم اسفندماه برای اخذ رأی در شهرستان کاشمر پیش‌بینی‌شده است

ساقی با اشاره به اینکه در شهرستان کاشمر ۴۶ شعبه ثابت و دو شعبه سیار شهری و ۴۱ شعبه ثابت و ۱۱ شعبه سیار کار اخذ رأی را انجام خواهند داد، خاطرنشان کرد: در سطح حوزه انتخابیه شهرستان‌های کاشمر خلیل‌آباد و بردسکن درمجموع ۲۲۷ شعبه اخذ رأی در کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد برای انتخابات پیش‌بینی‌شده که از این تعداد ۸۰ شعبه ثابت و ۴ شعبه سیار شهری و ۱۱۱ شعبه ثابت و ۳۲ شعبه سیار روستایی می‌باشند.

رئیس مرکز حوزه انتخابیه کاشمر خلیل‌آباد و بردسکن بابیان اینکه در این دوره از انتخابات و بر اساس نظر هیئت اجرایی و تراکم جمعیتی برخی مناطق و در راستای تسهیل روند اخذ رأی پنج شعبه به شعب شهری و روستایی در شهرستان کاشمر افزوده‌شده است.

ساقی در پایان گفت: درمجموع در حوزه انتخابیه ۶۴ درصد شعب روستایی است.

خبرنگار: فاطمه نبوی ثالث

image_printچاپ مطلب

Visits: 14