کلات نادر؛ سه‌شنبه، بدون خودرو
کلات نادر؛ سه‌شنبه، بدون خودرو

همایش بزرگ دوچرخه‌سواری شهرستان کلات نادر برگزار شد.

همایش بزرگ دوچرخه‌سواری شهرستان کلات نادر برگزار شد.

به گزارش اختر شرق؛ همایش بزرگ دوچرخه‌سواری بانام سه‌شنبه‌های بدون خودرو با استقبال پرشکوه علاقه‌مندان برگزار شد.

حسن‌پور افشار، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کلات نادر گفت: هدف از برگزاری این همایش ترویج زندگی سالم است. ازآنجاکه معتقدیم پیشگیری بهتر از درمان است، اگر بتوانیم چنین فرهنگ‌سازی داشته باشیم که با یک زندگی سالم می‌توانیم بدنی سالم داشته و از بروز بسیاری از بیماری‌ها جلوگیری کنیم، کمک بزرگی به جامعه‌مان کرده‌ایم.

وی افزود: در نظر داریم این همایش را با مشارکت سایر دستگاه‌های اجرایی شهرستان توسعه داده و برنامه‌ریزی کردیم تا در مناسبت‌های مختلف چنین همایشی را اجرا نماییم.

مهم‌ترین بخش این همایش حضور مسئولین شهرستان با دوچرخه در جمع شرکت‌کنندگان بوده که انگیزه شایانی به حاضرین می‌بخشید.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کلات نادر حضور اقشار مختلف مردم در همایش بزرگ دوچرخه‌سواری را باشکوه عنوان کرد و گفت: مردم کلات نادر بسیار خوب و بانشاط در همایش بزرگ دوچرخه‌سواری ظاهرشده و حضور یافتند که این باید برنامه‌ریزی اساسی از این رشته ورزشی انجام گیرد.

پور افشار با اشاره به اینکه انتظار می‌رود بتوانیم رشته دوچرخه‌سواری را همگانی کنیم اظهار کرد: در این زمینه خانواده‌ها نقش اساسی دارند تا بتوانند فرزندان خود را به این رشته ورزشی علاقه‌مند کرده و سوق دهند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کلات نادر تصریح کرد: با توجه به اینکه امروزه استفاده از خودروها در شهرهای بزرگ افزایش‌یافته است درصدد هستیم بتوانیم با برنامه‌ریزی اساسی دوچرخه‌سواری در منطقه ترویج دهیم که این امر می‌تواند نقش اساسی در کاهش ترافیک و ایجاد شورونشاط در بین مردم داشته باشد.

وی بابیان اینکه رشته ورزشی دوچرخه‌سواری در کلات نادر علاقه‌مندان زیادی دارد گفت: حمایت از ورزشکاران این رشته ورزشی موجب می‌شود تا نام شهرستان کلات نادر در میادین مختلف استانی و حتی کشوری بدرخشد.

در پایان این همایش ورزشی به شرکت‌کنندگان در مراسم جوایز و هدایایی ویژه‌ای به‌قیدقرعه از طرف اداره ورزش و جوانان، آموزش‌وپرورش و هیئت ورزش‌های همگانی اهداء شد‌.

image_printچاپ مطلب

Visits: 0