کسب رتبه سوم مدیریت جهاد کشاورزی جوین در ارزیابی شاخص‌های عملکرد و بهره وری
کسب رتبه سوم مدیریت جهاد کشاورزی جوین در ارزیابی شاخص‌های عملکرد و بهره وری

مدیر جهاد کشاورزی این شهرستان از کسب رتبه سوم این مدیریت در ارزیابی شاخص‌های بهره وری و عملکرد در سطح استان خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش اختر شرق؛ علی اکبر قارزی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جوین با اشاره به اینکه کسب این رتبه به لطف خدا و نتیجه تلاش تیمی و گروهی همکاران این مدیریت بوده، گفت: بدون شک برگزاری جلسات بررسی نواقص در ماه‌های گذشته و ارتقای امتیاز واحد‌ها نیز در کسب این رتبه تاثیر گذار بوده است.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه در این ارزیابی واحد امور اراضی، پشتیبانی، زراعت کشت کلزا، محیط زیست موفق به کسب رتبه اول در استان شده است و واحد‌های نوغانداری، طیور و مالی نیز موفق به کسب رتبه سوم در استان شده‌اند افزود: هدف اصلی از نظام ارزشیابی عملکرد، بهبود عملکرد کارکنان و ایجاد فضای رقابتی سالم در استان بوده است.

قارزی ضمن قدر دانی از زحمات همکاران نیز، تلاش مضاعف و بیشتر در جهت ارتقای آن رتبه را خواستار شد و خاطرنشان کرد: شهرستان جوین به عنوان نگین سبز خراسان رضوی شرایط و ظرفیت ویژه‌ای در تولید محصولات کشاورزی را دارد که نیاز است در جهت ارائه خدمات به کشاورزان در جهت تعالی بخش کشاورزی این شهرستان مجدانه تلاش کرد.

خبرنگار: سید حجت الله تزرقی

image_printچاپ مطلب

بازدیدها: 5