کانون‌های فرهنگی و تربیتی یاوری در مسیر رسالت‌های آموزش‌وپرورش هستند
کانون‌های فرهنگی و تربیتی یاوری در مسیر رسالت‌های آموزش‌وپرورش هستند

رئیس اداره آموزش‌وپرورش مه ولات گفت: کانون‌های فرهنگی و هنری به‌عنوان مکمل تربیتی خلأهای آموزش را پر می‌کنند و یار و یاوری هستند تا در مسیر رسالت آموزش‌وپرورش گام برداریم.

رئیس اداره آموزش‌وپرورش مه ولات گفت: کانون‌های فرهنگی و تربیتی به‌عنوان مکمل تربیتی خلأهای آموزش را پر می‌کنند و یار و یاوری هستند تا در مسیر رسالت آموزش‌وپرورش گام برداریم.

به گزارش اختر شرق؛ دکتر صداقتی رئیس اداره آموزش‌وپرورش شهرستان مه ولات در آیین افتتاحیه برنامه‌های کانون فرهنگی و تربیتی شهید عنصری در سال تحصیلی جدید، اظهار کرد: دانش آموزان برای اینکه در مسیر موفقیت قرار گیرند باید کار و ابتکار را سرلوحه خود قرار دهند.

وی در ادامه بابیان اینکه در آموزش‌وپرورش دو نوع آموزش رسمی و مکمل تربیتی داریم، افزود: کانون‌های فرهنگی و تربیتی به‌عنوان مکمل‌های تربیتی خلأهای آموزش‌های رسمی را پر می‌کنند.

دکتر صداقتی در ادامه بابیان اینکه مبنای حضور در کانون‌های فرهنگی و تربیتی انتخاب و اختیار است، ادامه داد: با دقت در این حوزه می‌توان از کانون‌های فرهنگی و تربیتی به‌عنوان یاوری در مسیر رسالت‌های آموزش‌وپرورش استفاده کنیم.

رئیس اداره آموزش‌وپرورش مه ولات در پایان با تأکید بر اینکه باید از ظرفیت‌های کانون فرهنگی و تربیتی بیشتر استفاده کرده و آن را تقویت نمایم، خاطرنشان کرد: ما باید با برنامه‌ریزی صحیح از فرصتی که کانون‌های فرهنگی و تربیتی برای ما رقم می‌زند بهترین استفاده را ببریم و باکم کردن دغدغه خانواده‌ها و شناسایی و معرفی دانش آموزان نخبه و اهل فرهنگ و هنر به کانون‌های فرهنگی و تربیتی در مسیر رشد و اعتلای آنان قدم برداریم.

خبرنگار: مهدی محدثی

image_printچاپ مطلب

Visits: 9