همایش پلیس و مردم در گلبهار برگزار شد
همایش پلیس و مردم در گلبهار برگزار شد

همایش بزرگ پلیس و مردم با حضور مردم و مسئولین در گلبهار برگزار شد.

همایش بزرگ پلیس و مردم با حضور مردم و مسئولین در گلبهار برگزار شد.

به گزارش اختر شرق؛ همایش بزرگ پلیس و مردم به مناسبت هفته نیروی انتظامی و با حضور فرمانده انتظامی شهرستان چناران، جانعلی زاده، خالقی رئیس و عضو شورای اسلامی شهر گل‌بهار و جمعی از معاونین، روسا و کارکنان فرماندهی انتظامی شهرستان در مجتمع بهارستان این شهر برگزار شد.

در ابتدای این مراسم سرهنگ اویسی فرمانده انتظامی شهرستان چناران طی سخنانی بر رعایت موارد ایمنی و قانون‌مداری در مجتمع‌های مسکونی تأکید کرد و از مدیران مجتمع‌های مسکونی خواست تا در جهت افزایش ضریب ایمنی و امنیت، نسبت به تجهیز مجتمع به دوربین مداربسته و استقرار نگهبان مجرب در مجتمع‌ها اقدام کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان چناران از خانواده‌ها خواست تا نظارت کامل بر فرزندان خود در استفاده از فضای مجازی داشته باشند تا مبادا دچار آسیب و انحراف شوند.

سرهنگ اویسی به معضلات و مشکلات ناشی از مصرف مواد مخدر اشاره کرد و گفت: مبارزه با مواد مخدر به‌تنهایی از سوی پلیس امکان‌پذیر نیست و لازم است والدین محترم در جهت کنترل و نظارت بر فرزندان خود در راستای پیشگیری از اعتیاد هوشیار بوده و تلاش کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان چناران در پایان با تبیین شعار هفته ناجا سال ۹۸ با عنوان «پلیس هوشمند، امین مردم» و معرفی سامانه ۱۱۰، از شهروندان خواست با همکاری اطلاعاتی خود، پلیس را در اجرای هر چه‌بهتر نظم و امنیت و برخورد با مجرمان و هنجارشکنان یاری کنند.

همچنین در ادامه رئیس شورای اسلامی شهر گلبهار با تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: به نمایندگی از مردم شریف گلبهار از زحمات و خدمات ارزشمند نیروی انتظامی قدردانی می‌کنم زیرا اهمیت و حساسیت کار سبزپوشان بسیار زیاد هست.

مهدی جانعلی زاده عنوان کرد: مردم دانا و توانای گلبهار از سرتاسر نقاط ایران عزیز در شهر گلبهار سکنی گزیدند و برای همگرایی فرهنگی و احساس یک خانواده بودن گلبهاری‌ها، سرود گلبهار در آینده نزدیک رونمایی خواهد شد و بعد از سرود مقدس جمهوری اسلامی در مدارس و مراسم مختلف در سطح شهر زمزمه و پخش خواهد شد.

وی ادامه داد:در راستای امنیت و آرامش بیشتر موضوع روشنایی شهر گلبهار توسط همه‌ی مسئولین و شورای اسلامی پیگیری و مشکلات روشنایی شهر خوشبختانه تا حدود زیادی برطرف شده است که به ارتقاء امنیت و آرامش شهروندان کمک خواهد کرد و فضا را نیز برای مجرمان ناامن نموده است.

جانعلی زاده بر پیگیری‌های شورا و مسئولین در راستای ارتقاء خدمات انتظامی اشاره نمود و گفت: دست تعظیم و سر ارادت در برابر همه‌ی جان‌فشانی‌ها و تلاش‌های خالصانه و شبانه‌روزی نیروی انتظامی فرود می‌آوریم و برای عزت و اقتدار جمهوری اسلامی و علو درجات همه‌ی شهدا و امام شهدا و به‌ویژه شهدای نیروی انتظامی صلوات می‌فرستیم.

لازم به ذکر است؛ در پایان این مراسم به‌پاس قدردانی از خانواده‌های قانون‌مدار، از نونهالان و کودکان آنان با اهدای هدیه، تقدیر به عمل آمد.

image_printچاپ مطلب

Visits: 2