مهار حریق مهیب فرش فروشی در بولوار معلم مشهد 
مهار حریق مهیب فرش فروشی در بولوار معلم مشهد 

مدیر عامل آتش‌نشانی شهر مشهد از تلاش نفسگیر آتش نشانان چندین ایستگاه آتش نشانی این شهر برای مهار آتش سوزی مهیب در یک فرش فروشی در بولوار معلم این خبر داد.

به گزارش اختر شرق و به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد؛ آتشپاد دوم مجید فرهادی با بیان این مطلب گفت: در پی اطلاع به سامانه ۱۲۵ مبنی بر مشاهده آتش و دود از داخل یک فروشگاه بزرگ فرش در غرب مشهد، ستاد فرماندهی بلافاصله قریب به ۵۰ آتش نشانان و نجاتگر را به همراه ۱۵دستگاه خودرو سبک و سنگین و نردبان ۳۲ متری آتش‌نشانی به محل حادثه در بولوار معلم مشهد اعزام کرد.

این مقام مسئول در آتش نشانی مشهد بیان کرد: با حضور آتش نشانان در محل مشخص شد، حریق در داخل این فروشگاه بوقوع پیوسته و آتش در حال سرایت به واحد‌های مجاور این محل تجاری است که آتش نشانان پس از دقایقی عملیات نفسگیر و طاقت فرسا، ضمن مهار حریق از سرایت آتش به منازل و مغازه‌های مجاور آن جلوگیری کردند.

مدیر عامل آتش‌نشانی مشهد خاطرنشان کرد: در این حادثه یکی از افراد حاضر در داخل مغازه که گرفتار دود و آتش شده بود توسط نجاتگران آتش نشانی از محل خارج و به دلیل مصدومیت شدید توسط آمبولانس‌های اورژانس به بیمارستان منتقل و علت دقیق این آتش سوزی توسط کارشناسان در دست بررسی است.

لازم به ذکر است؛ آتش‌نشانان پس از خاتمه عملیات و پاکسازی محیط حادثه به ماموریت خود پایان داده و به ایستگاه‌های خویش مراجعت کردند.

image_printچاپ مطلب

Views: 16