مشهد مقدس میزبان اولین جشنواره کشوری تئاتر آنلاین
مشهد مقدس میزبان اولین جشنواره کشوری تئاتر آنلاین

معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی در خصوص زمان و چگونگی برگزاری جشنواره کشوری تئاتر افراد دارای معلولیت آفتاب و زاگرس بیان کرد: جشنواره کشوری تئاتر افراد دارای معلولیت از تاریخ ۱۳ الی ۱۶ مرداد به صورت مجازی و اختتامیه جشنواره در تاریخ ۱۶ مرداد ساعت ۱۹ در محل تئاتر شهر برگزار خواهد شد.

به گزارش اختر شرق؛ معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی در خصوص زمان و چگونگی برگزاری جشنواره کشوری تئاتر افراد دارای معلولیت آفتاب و زاگرس بیان کرد: جشنواره کشوری تئاتر افراد دارای معلولیت از تاریخ ۱۳ الی ۱۶ مرداد به صورت مجازی و اختتامیه جشنواره در تاریخ ۱۶ مرداد ساعت ۱۹ در محل تئاتر شهر برگزار خواهد شد.

فیروزی عنوان کرد: هرکدام از استانهایی که در جشنواره شرکت به عمل می آورند می توانند یک نفر به عنوان کارشناس یا سرپرست معرفی نموده تا در محل بازبینی حاضر باشد.

دبیر جشنواره تئاتر معلولین در پایان خاطرنشان کرد: این جشنواره با موضوع آزاد در بخش های  کودک، خیابانی وصحنه ای برگزار می شود؛ کلیه مراحل داوری به صورت آنلاین پخش خواهد شد.

لازم به ذکر است؛ این جشنواره تئاتر از سوی سازمان بهزیستی کشور توسط اداره کل بهزیستی خراسان رضوی و با همکاری شهرداری مشهد و معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی برگزار خواهد شد.

خبرنگار: سید یونس ریحانی شرق

image_printچاپ مطلب

Views: 0