مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جوین: رفع موانع تولید و مانع‌زدایی در بخش کشاورزی یکی از مهمترین اولویت‌های سازمان جهاد کشاورزی است
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جوین: رفع موانع تولید و مانع‌زدایی در بخش کشاورزی یکی از مهمترین اولویت‌های سازمان جهاد کشاورزی است

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جوین به همراه دادستان و رئیس دادگستری شهرستان با هدف رفع موانع تولید از کارخانه تاسیس نشده ذرت خشک کنی در شهرستان بازدید کرد.

به گزارش اختر شرق؛ علی اکبر قارزی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جوین با اشاره به سالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زادیی‌ها مزین شده است، گفت: بدون شک مهمترین وظیفه‌ی ما در بخش‌های مختلف بخصوص در بخش کشاورزی شهرستان که به عنوان محور اصلی و مسیر توسعه محسوب میشود، رفع موانه موجود در سر راه تولید کنندگان است.

قارزی با بیان اینکه بررسی مشکلات کارگاه‌ها و کارخانجات تولیدی اولین در شناخت موانع پیش روی کارخانجات محسوب میشود، عنوان کرد: لازم است با جهت دهی سرمایه گزاران بخش خصوصی در مسیر نیاز شهرستان در تکمیل زنجیره‌ی تولید گام برداریم.

مدیر جهاد کشاورزی جوین، ضمن قدردانی از تلاش‌های تولیدکنندگان بخش کشاورزی شهرستان جوین، تصریح کرد: بدون شک دستیابی به موفقیت‌هایی از جمله ایجاد اشتغال‌زایی، تولید محصولات و خودکفایی در تمام بخش‌ها نیز در گرو حمایت و پشتیبانی از تولیدکنندگان داخلی است.

قارزی، جذب سرمایه‌گذاران داخلی در ایجاد کسب و کار، حمایت و پرهیز ازبی توجهی به آنان را در تمام بخش‌ها اولویت مهمی دانست و اظهار کرد: جهت دهی و تشویق آن‌ها به سرمایه‌گذاری نیز میتواند در جهت ارتقای شهرستان تاثیر بسزایی داشته باشد.

خبرنگار: سید حجت الله تزرقی

image_printچاپ مطلب

بازدیدها: 83