مدیرکل کمیته امداد استان: رهسپاری ۲۴۰۰ زوج نیازمند به خانه بخت
مدیرکل کمیته امداد استان: رهسپاری ۲۴۰۰ زوج نیازمند به خانه بخت

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: برنامه‌ریزی برای توزیع ۲۴۰۰ سری جهیزیه از ابتدای سال تا دهه غدیر با مشارکت سپاه امام رضا علیه‌السلام و کمیته امداد صورت گرفته که بخش اعظم جهیزیه‌ها توزیع‌شده است.

به گزارش اختر شرق؛ حبیب‌الله آسوده در رزمایش مواسات و همدلی تحت عنوان رونمایی از اقدامات محرومیت‌زدایی کمیته امداد استان و سپاه امام رضا علیه‌السلام، عنوان کرد: فعالیت‌های مشترکی از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا عید غدیر برنامه‌ریزی‌شده و در بخش‌های مختلفی مانند اهدا جهیزیه، توزیع سبد کالا، کولرهای آبی و …در حال انجام است.

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی اعلام کرد: در این مدت بیش از ۳۵۰ هزار بسته معیشتی و ۲۵۰۰ دستگاه کولرآبی تهیه و توزیع‌شده است.

آسوده بابیان اینکه به مناسبت عید قربان، ذبح و قربانی ۲۵۰۰ دام هدف‌گذاری شده و امیدواریم مردم نیکوکار استان در این امر خیرخواهانه مشارکت داشته باشند، گفت: هم‌زمان با دهه ولایت و به‌ویژه روز عید غدیر پیش‌بینی‌شده است تا یک‌میلیون و ۱۱۰ هزار وعده‌غذای گرم با مشارکت بنیاد غدیر، خیران، مراکز نیکوکاری و کمیته امداد و دستگاه‌های مختلف طبخ و توزیع شود.

لازم به ذکر است؛ در این مراسم ۱۱۰ سری جهیزیه، ۱۶۰ دستگاه کولرآبی و ۲۰۰۰ سبد معیشتی در سطح مشهد مقدس توزیع شد همچنین این مراسم در سطح استان در حال اجراست.

image_printچاپ مطلب

Views: 0