لزوم تعامل شورای استان و سازمان همیاری در جهت تقویت مدیریت شهری خراسان رضوی
لزوم تعامل شورای استان و سازمان همیاری در جهت تقویت مدیریت شهری خراسان رضوی

در نشست مشترک مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی با رئیس و تعدادی از مسئولان شورای استان بر توسعه تعاملات و بهره‌گیری موثر از ظرفیت‌های دو جانبه برای کمک به تقویت حوزه شورایی و شهرداریهای استان تاکید شد.

به گزارش اختر شرق؛ این جلسه مشترک با حضور محمدرضا تازیکی مدیرعامل، معاونان سازمان همیاری، موسی الرضا حاجی بگلو رئیس و تعدادی از مسئولان شورای اسلامی استان خراسان رضوی برگزار شد.

در این جلسه ضمن تشریح پتانسیلهای سازمان همیاری و شرکت‌ها و موسسات تابعه بر توسعه تعاملات و استفاده از ظرفیت‌های موجود در این نهاد و شورای اسلامی استان به عنوان عالی‌ترین نهاد تصمیم‌سازی در حوزه شوراها و شهرداریها به منظور کمک به ارتقاء و تقویت مدیریت شهری استان تاکید شد.

همچنین با توجه به اینکه تامین نیازها، ایجاد درآمدهای پایدار، مباحث آموزشی، حل مشکلات مدیریت شهری و شورایی از اصلی‌ترین دغدغه‌های شوراها محسوب می‌شود در این نشست در خصوص زمینه‌های استفاده از توانمندی‌های سازمان همیاری در جهت تحقق بیش از پیش سیاست گذاریهای شوراهای استان با بهره‌گیری از ظرفیت ایجاد ارتباط و تعامل شورای اسلامی استان به عنوان بالاترین نهادشورایی استان با دیگر شوراهای اسلامی شهرهای مختلف، بحث و تبادل نظر شد.

image_printچاپ مطلب

Views: 82