کشف پارچه قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۷۵۵ میلیون ریال
کشف پارچه قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۷۵۵ میلیون ریال

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابورگفت: با تلاش ماموران انتظامی این شهرستان مقداری پارچه قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۷۵۵ میلیون ریال کشف شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اختر شرق سرهنگ” حسین دهقانپور” در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فروش پارچه های قاچاق توسط افرادی سودجو با خودرو سواری در […]

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابورگفت: با تلاش ماموران انتظامی این شهرستان مقداری پارچه قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۷۵۵ میلیون ریال کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اختر شرق سرهنگ” حسین دهقانپور” در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فروش پارچه های قاچاق توسط افرادی سودجو با خودرو سواری در یکی از مناطق شهر نیشابور، پی گیری موضوع در دستور کار تیمی از ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان دایره مبارزه با قاچاق کالا پلیس آگاهی شهرستان در مراجعه به محل مشاهده کردند ۴ فرد سودجو به وسیله سه دستگاه خودرو سواری در حال فروش پارچه های قاچاق می باشند که با هماهنگی مقام قضایی در بازرسی از این خودروها ۵ هزار و ۷۰۰ متر پارچه به ارزش یک میلیارد و ۷۵۵ میلیون ریال را کشف کردند .
فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور با اشاره به توقیف سه دستگاه خودرو سواری پژو و معرفی ۴ فرد متخلف به مراجع قضائی، تصریح کرد: مبارزه جدی با قاچاق کالا از اولویت های پلیس است، ضمن این که شهروندان می تواند هرگونه اخبار و گزارش در این خصوص را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.

image_printچاپ مطلب

Views: 0