قهرمانی تیم فوتسال سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی در رقابت‌های یادواره شهدای گمنام استانداری
قهرمانی تیم فوتسال سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی در رقابت‌های یادواره شهدای گمنام استانداری

تیم فوتسال سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی با برتری مقابل فرمانداری طرقبه شاندیز در فینال به مقام قهرمانی مسابقات جام یادواره شهدای گمنام استانداری دست یافت.

به گزارش اختر شرق؛ این مسابقات با شرکت ۱۰ تیم از ادارات و نهادهای تابعه استانداری و انجام بیش از ۶۰ مسابقه در سالن ورزشی میثاق مشهد پیگیری شد.

تیم فوتسال سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی قهرمان این رقابتها با کسب ۱۱ پیروزی، یک تساوی، ۵۸ گل زده، ۹ گل خورده عناوین بهترین گلزن، خط دفاعی و دروازبان را نیز به خود اختصاص داد.

همچنین در این رقابتها تیم‌های فوتسال فرمانداری طرقبه شاندیز، معاونت توسعه منابع انسانی استانداری و اداره کل دفتر فنی استانداری به ترتیب مقام‌های دوم تا چهارم را به دست آوردند.

محمد پورنظر کاپیتان تیم فوتسال سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی با ۳۵ گل زده به عنوان آقای گل این رقابتها انتخاب شد.

لازم به ذکر است؛ مراسم اختتامیه این رقابتها شب گذشته پس دیدار نهایی، با حضور دکتر دهقانی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری، محمدتازیکی مدیرعامل سازمان همیاری، اسماعیل نورمحمدی مدیرکل اداری و مالی، محمود قربان پور مدیرگزینش استانداری و دیگر مسئولان استانی با اهدای کاپ قهرمانی و مدال‌ها و جوایز تیم‌های برتر برگزار شد.

image_printچاپ مطلب

Views: 70