فرماندار سرخس: جذب اعتبارات سال ۹۹ در فرصت سه‌ماهه باید جمع شود چراکه عدم کوتاهی در این امر ظلم به شهرستان است
فرماندار سرخس: جذب اعتبارات سال ۹۹ در فرصت سه‌ماهه باید جمع شود چراکه عدم کوتاهی در این امر ظلم به شهرستان است

فرماندار سرخس در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان با انتقاد از تعلل بعضی از دستگاه‌ها تأکید کرد در فرصت سه‌ماهه اعتبارات سال ۹۹ جذب شود.

به گزارش اختر شرق؛ محمدرضا رجبی مقدم با اشاره به رتبه و سهم شهرستان از اعتبارات نفت، متوازن و استانی گفت: در اعتبارات استانی و نفت حدود بیش از چهار درصد از کل اعتبارات استان به سرخس تعلق‌گرفته که در بین شهرستان‌ها رتبه چهارم راداریم، و در متوازن که عدد ۴۲/۴ درصد است، رتبه سوم از آن ما شده است.

وی با تأکید در جذب اعتبارات سال ۹۹ از سوی بعضی از دستگاه‌های که از برنامه عقب هستند، عنوان کرد: در بحث اعتبارات نفت ما زمان نداریم، ضرورت دارد آقایان از خواب بیدار شوند و این اعتبارات را جذب کنند چراکه این سهم اعتبارات در راستای مسئولیت‌های اجتماعی به شهرستان تعلق می‌گیرد و هر چه که بیشتر جذب کنیم به نفع شهرستان است و می‌توانیم پروژه دیگری را معرفی کنیم، لازم است آموزش‌وپرورش، ورزش جوانان و بنیاد مسکن هر چه سریع‌تر پروژه‌های تعریف‌شده را به سرانجام برسانند.

فرماندار سرخس اظهار کرد: خوشبختانه در سال ۱۴۰۰ با توجه به اقداماتی که صورت گرفته تا این جای کار ۵۴ میلیارد تومان اعتبارات (متوازن، استانی و نفت) در دو سرفصل برای شهرستان دیده‌شده که از رشد مناسبی برخوردار است.

رجبی مقدم در پایان خاطرنشان کرد: پروژه‌های راه شهرسازی در سال ۹۹ با توجه به تلاش‌های که صورت گرفته نتیجه مطلوبی ندارد، لذا تقاضا داریم، نگاه ویژه جناب مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده‌ای استان به وضعیت راه‌های شهرستان بخصوص محور در دست احداث سرخس به مشهد داشته باشند.

خبرنگار: محمودی

image_printچاپ مطلب

بازدیدها: 53