فرماندار رشتخوار: اقتداری کشور مدیون خون شهدا است
فرماندار رشتخوار: اقتداری کشور مدیون خون شهدا است

فرماندار شهرستان رشتخوار گفت: امنیت و اقتداری که امروزه کشور ما دارد مدیون خون شهدا و جان‌فشانی نیروهای نظامی و انتظامی است.

به گزارش اختر شرق؛ حسین باهوش در دیدار با فرماندهان نظامی و انتظامی عنوان کرد: امروز برای شهرستان ظرفیت‌هایی فراهم‌شده و ما باید حداکثر استفاده را در راستای توسعه و پیشرفت شهرستان داشته باشیم.

باهوش در ادامه با اشاره به توقعات مردم از مسئولان، اظهار کرد: مردم از نظام و انقلاب توقع کار جهادی دارند و در دولت محترم دکتر رئیسی اتفاقات خوبی در حوزه‌های مختلف افتاده که به عینه مشهود می‌باشد.

باهوش بابیان اینکه دشمنان برای فعالیت‌های خود اهدافی دارند و هدفشان ناامیدی مردم از نظام و دولت انقلابی است و ما در این راستا باید جلوی ریزش‌های اجتماعی و ناامیدی مردم را با اقدامات جهادی بگیرم و اجازه ندهیم دشمنان به اهداف خود برسند، تصریح کرد: امنیت و اقتداری که امروزه کشور ما دارد مدیون خون شهدا و جان‌فشانی‌های نیروهای نظامی و انتظامی و خصوصاً نیروهای سپاه پاسداران است.

فرماندار رشتخوار خدمت کردن به جامعه اسلامی را عین عبادت دانست و گفت: همگی باید دست‌به‌دست هم دهیم و با یک تعامل و همکاری به مردم عزیز شهرستانی خدمت نماییم که بعداً شرمنده خون شهدا و خانواده‌هایشان نباشیم.

خبرنگار: حسین خاکشور

image_printچاپ مطلب

بازدیدها: 100