فراخوان دوازدهمین دوره جشنواره عکس رضوی منتشر شد
فراخوان دوازدهمین دوره جشنواره عکس رضوی منتشر شد

نشست خبری جشنواره بین المللی فرهنگی هنری امام رضا علیه السلام با حضور رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرعامل بنیاد فرهنگی هنری امام رضا علیه السلام در اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش اخترشرق؛ فراخوان دوازدهمین دوره جشنواره عکس رضوی در دو بخش عکس با دوربین‌های حرفه‌ای و عکس با تلفن همراه در هفت موضوع منتشر شد.

بنیاد بین المللی فرهنگی وهنری امام رضا علیه السلام با مشارکت معاونت هنری وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان رضوی، به مناسبت دهه کرامت، دوازدهمین جشنواره بین المللی عکس رضوی با هدف اشاعه فرهنگ منور رضوی در سطح جامعه از طریق گسترش فعالیت‌های فرهنگی وهنری برگزار می‌نماید.

این جشنواره از سلسله جشنواره‌های شانزده‌گانه بین المللی امام رضا علیه السلام است این موضوع‌ها آداب زیارت امام رضا علیه السلام، نماز، دعا و نیایش درحرم رضوی، ایثار و شهادت در فرهنگ رضوی، حریم حرم مطهر رضوی، آیین‌های دینی و مذهبی در فرهنگ رضوی و نقش، فرهنگ رضوی در نهاد خانواده و انتقال آن به نسل جوان، معماری و هنرهای اسلامی در حرم رضوی و بافت اطراف آن از بهمن ۱۴۰۱ تا خرداد ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

خبرنگار: زهرا بیات

image_printچاپ مطلب

Views: 0