شیوه‌نامه‌های تکمیلی دوره‌های آموزش عالی کوتاه مدت علمی کاربردی ابلاغ شد
شیوه‌نامه‌های تکمیلی دوره‌های آموزش عالی کوتاه مدت علمی کاربردی ابلاغ شد

معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی از تصویب شیوه‌نامه‌های تکمیلی دوره‌های آموزش عالی کوتاه مدت علمی کاربردی در کمیته تخصصی شورای آموزشی دانشگاه خبر داد.

به گزارش اختر شرق؛ دکتر مختار جلالی جواران معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی با اعلام این خبر گفت: در راستای تصویب و ابلاغ دستورالعمل اجرایی دوره‌های آموزش عالی کوتاه مدت علمی کاربردی و با توجه به ضرورت ساماندهی و ایجاد وحدت رویه در انجام امور آموزشی این دوره‌ها و همچنین توجه به روش‌های نوین آموزشی و لزوم تنوع بخشی در ارائه خدمات آموزشی مطلوب به مخاطبان، مقررات آموزشی دوره‌های آموزش عالی کوتاه مدت علمی کاربردی و همچنین الزامات اجرای دوره‌های آموزش عالی کوتاه مدت علمی کاربردی به صورت مجازی به عنوان شیوه نامه‌های تکمیلی دستورالعمل مذکور در نخستین جلسه کمیته تخصصی شورای آموزشی دانشگاه تصویب شد.

لازم به ذکر است؛ پیش‌تر شیوه‌نامه نحوه اقدامات تبلیغی و ترویجی مجاز در دوره‌های آموزش عالی کوتاه مدت علمی کاربردی به تصویب شورای رسانه این دانشگاه رسیده است.

دکتر جلالی عنوان کرد: در بسیاری از شرکت‌های معظم و معتبر دنیا مقوله آموزش و بازآموزی را از سطوح مختلف کارگران، کارشناسان، مدیران و حتی شاغلین سطوح بالاتر به صورت آموزش‌های کوتاه مدت ادواری انجام می‌دهند، چراکه فناوری‌ها و علوم مختلف به طور مداوم در حال تغییر و پوست‌اندازی هستند، از این رو بهترین خاستگاه برای رفع نیازهای آموزشی افراد و البته مشاغل، در گرو آن دسته از آموزش‌هایی است که در حداقل زمان ممکن، بیشترین کارایی و اثربخشی را داشته باشند.

علاقمندان جهت کسب اطلاع بیشتر از مصوبات مذکور می‌توانند به پرتال دفتر آموزش‌های کوتاه مدت دانشگاه جامع علمی کاربردی به نشانی https://sto.uast.ac.ir/fa مراجعه کنند.

image_printچاپ مطلب

بازدیدها: 96