شاعر نیشابوری برگزیده کنگره شعر و مقاله بانوی آفتاب
شاعر نیشابوری برگزیده کنگره شعر و مقاله بانوی آفتاب

معصومه سادات شاکری شاعر نیشابوری برگزیده کنگره شعر و مقاله‌نویسی بانوی آفتاب با موضوع حضرت فاطمه (س) از دیدگاه اندیشمندان مذاهب اسلامی در محل تالار وحدت مجتمع مفاخر شهرستان تایباد شد.

به گزارش اختر شرق؛ مسئول امور فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور اظهار کرد: دومین کنگره بانوی آفتاب در قالب شعر و مقاله‌نویسی با محوریت حضرت زهرا (س) از دیدگاه اندیشمندان مذاهب اسلامی در شهرستان تایباد  برگزار شد.

رمضانعلی بیات افزود: هدف از برگزاری چنین کنگره‌ای تقریب مذاهب اسلامی است و حضرت زهرا (س) یکی از عواملی است که باعث نزدیکی مذاهب تشیع و تسنن می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ۱۸۲ اثر شعر و ۸۲مقاله در موضوعات مختلف مربوط به حضرت زهرا (س) به کنگره راه یافتند که از بین آن‌ها ۲۴ اثر به‌عنوان آثار برگزیده و قابل‌تقدیر این کنگره انتخاب  گردیدند، خاطرنشان کرد: سراییدن شعر و بیان سجایای این بانوی بزرگ اسلام از نیازهای جامعه است  و وظیفه ما این است که تا می‌توانیم در جهت تقویت باور تقریب امت اسلامی تلاش کنیم و بدون هیچ ملاحظه‌ای هرکس در مقابل اتحاد امت اسلامی قد علم کند با او برخورد خواهد شد.

وی عنوان کرد: معصومه سادات شاکری شاعر نیشابوری برگزیده  کنگره شعر و مقاله‌نویسی بانوی آفتاب با موضوع حضرت فاطمه (س) از دیدگاه اندیشمندان مذاهب اسلامی در محل تالار وحدت مجتمع مفاخر شهرستان تایباد شد.

مسئول امور فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور تصریح کرد: در پایان کنگره شعر و مقاله‌نویسی بانوی آفتاب با موضوع حضرت فاطمه (س) از دیدگاه اندیشمندان مذاهب اسلامی از نفرات برگزیده با حضور مسئولین در محل تالار وحدت مجتمع مفاخر شهرستان تایباد تجلیل گردید.

image_printچاپ مطلب

Views: 0