سفر آموزشی شهرداران خراسان رضوی برای شرکت در نمایشگاه شهر پایدار کیش
سفر آموزشی شهرداران خراسان رضوی برای شرکت در نمایشگاه شهر پایدار کیش

مدیر موسسه آموزش، تحقیقات و مشاوره شهرداری‌های خراسان رضوی از حضور تعدادی از شهرداران استان با تلاش این موسسه آموزشی وابسته به سازمان همیاری در سفر آموزشی بودجه ۱۴۰۲ و شرکت در نمایشگاه شهر پایدار خبر داد.

به گزارش اختر شرق؛ نوید وحدتی در این باره عنوان کرد: این سفر آموزشی با هماهنگی اداره کل دفتر شهری و شوراهای استانداری خراسان رضوی و مساعدت و همکاری سازمان همیاری شهرداری‌های استان برای تعدادی از شهرداران استان برنامه‌ریزی و اجرا شد.

وی با اشاره به برگزاری یک دوره آموزشی تخصصی برای شهرداران استان با حضور مدیرعامل سازمان همیاری در کیش، گفت: این برنامه آموزشی به منظور حضور شهرداران در نخستین اجلاسیه و نمایشگاه بین‌المللی شهرپایدار از ششم تا ۹ بهمن ماه در محل جزیره کیش انجام شده که در حاشیه آن با تلاش موسسه آموزش سازمان همیاری یک دوره آموزشی بودجه ۱۴۰۲ ویژه شهرداران خراسانی برگزار گردید.

وحدتی مطرح کرد: ۲۸۰ شرکت‌کننده در حوزه مختلف از جمله سازمان‌های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، هلدینگ‌های مختلف در حوزه‌های فناوری اطلاعات، خدمات شهری، حمل و نقل، بانکداری، صنعت و معدن، توسعه تجارت، اپراتورهای تلفن همراه، شرکت ملی پست، دانشگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری، شرکت‌های ساختمانی، کشتیرانی، زیرمجموعه‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و زیرمجموعه‌های وزارت دفاع و پشتیبانی در این رویداد فعالیت دارند.

لازم به ذکر است؛ محمدرضا تازیکی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی نیز در این سفر آموزشی که با هدف ایجاد تعامل سازنده با شرکت‌های شرکت‌کننده و دیگر شهرداری‌های کشور در حوزه مدیریت هوشمند شهری ترتیب داده شده بود، شهرداران استان را همراهی کرد.

image_printچاپ مطلب

Views: 85