رئیس شورای اسلامی شهرستان مشهد: از ظرفیت خیرین شهرداری در امر تجهیز و توسعه امکانات مدارس استفاده خواهیم کرد
رئیس شورای اسلامی شهرستان مشهد: از ظرفیت خیرین شهرداری در امر تجهیز و توسعه امکانات مدارس استفاده خواهیم کرد

رئیس شورای اسلامی شهرستان مشهد گفت: در راستای استفاده دانش آموزان از آموزش‌های مجازی، از ظرفیت خیرین شهرداری در امر تجهیز و توسعه امکانات مدارس استفاده خواهیم کرد.

به گزارش اختر شرق؛ شهناز رمارم، رئیس شورای اسلامی شهرستان مشهد در نشست ویدئو کنفرانس با مدیران مدارس ابتدایی نواحی هفتگانه مشهد و تبادکان با اشاره به اینکه آموزش مجازی در دوران شیوع ویروس کرونا تبدیل به یکی از ضروریات تحصیلی فرزندان ما شده است، عنوان کرد: عدم دسترسی برخی از دانش آموزان به امکانات و تجهیزات لازم برای استفاده از آموزش‌های مجازی می‌تواند یکی از دلایل اصلی آمار بالای دانش آموزان بازمانده از تحصیل در سطح استان باشد.

وی با بیان این مطلب که مهم‌ترین رسالت آموزش و پرورش تربیت نسل آینده است، گفت: شورای اسلامی شهرستان مشهد در راستای مسئولیت اجتماعی خود و با دغدغه مندی نسبت به کیفیت بخشی به تعلیم و تربیت دانش آموزان گام خواهد برداشت.

رمارم عنوان کرد: در راستای استفاده دانش آموزان از آموزش‌های مجازی، از ظرفیت خیرین شهرداری در امر تجهیز و توسعه امکانات مدارس استفاده خواهیم کرد.

رئیس شورای اسلامی شهرستان مشهد در پایان اظهار کرد: امیدواریم با همکاری آموزش و پرورش اقدامات لازم در اسرع وقت به منظور تجهیز مدارس به امکانات و تجهیزات لازم برای آموزش‌های مجازی و در برخی موارد پرداخت کمک هزینه اینترنت مصرفی دانش آموزان در مناطق محروم انجام گردد، در این طرح تبلت‌های اهدایی به مدارس به صورت امانی در اختیار دانش آموزان قرار داده می‌شود و پس از استفاده به مدرسه بازگشت داده می‌شود تا در سال‌های بعد هم به عنوان تجهیزات مدرسه بتوان از آن‌ها استفاده کرد.

image_printچاپ مطلب

Views: 0