دهیاران باید برای توسعه متغیرهای ذهنی‌شان را بروز کنند
دهیاران باید برای توسعه متغیرهای ذهنی‌شان را بروز کنند

معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت کشور گفت: دهیاران باید برای توسعه متغیرهای ذهنی‌شان را بروز کنند و یادگیری همراه با فراموشی است.

معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت کشور گفت: دهیاران باید برای توسعه متغیرهای ذهنی‌شان را بروز کنند و یادگیری همراه با فراموشی است.

به گزارش اختر شرق؛ سعید رضا جندقیان در همایش دهیاران نیشابور و فیروزه در محل اردوگاه شهید رجایی نیشابور، اظهار کرد: دهیاران مسیرها را برای آینده و پیشرفت باید فراهم کنند و اگر دهیاران می‌خواهند برای توسعه آماده شوند باید متغیرهای ذهنی را بروز کنند و یادگیری فراموشی است.

وی افزود: کسانی که خلاقیت می‌آفرینند کارآفرین هستند و برخی‌ها کسانی هستند که تحول می‌کنند، مدیران هستند.

معاون سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت کشور ابراز کرد: کسانی که می‌خواهند و می‌توانند که ستاره‌های سیستم هستند و اما کسانی هستند که می‌خواهند ولی نمی‌توانند مسئول دفتر می‌گذاریم و کسانی که هستند که نه می‌خواهند و نه می‌توانند اینان را باید نگهبان بگذاریم و کسانی که هستند که نمی‌خواهند و ولی می‌توانند که گرگ‌های سیستم نظام هستند.

وی بیان کرد: ما کارمندان مردم هستیم نه کارمندان دولت و تا می‌توانیم باید برای پیشرفت و آبادانی کشور تلاش کنیم.

جندقیان با اشاره به امنیت شغلی دهیاران، اظهار کرد: اینکه دهیاران در کشور به دنبال اینکه استخدام شوند و جزو کارمندان دولت محسوب شوند این اتفاق نمی‌افتد و دولت قرار است سالی ۸ درصد نیروهای خود را کاهش دهد.

وی بابیان اینکه نباید فکر کنیم دنیا گل‌وبلبل است، اظهار کرد: در ژاپن پارتی‌بازی زیادی است و ما ازلحاظ خدمات روستایی در دنیا بالای ۹۰ درصد هستیم.

معاون سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ابراز کرد: خودکفایی را این‌طور معنی می‌کنیم که بی‌نیازی از دیگران و خودکفایی یعنی نیاز دیگران به ما است.

وی تصریح کرد: سال ۷۸ لایحه دهیاران در کمیسیون دهیاران به تصویب رسید ولی خوشبختانه ۲۰ روز گذشته در کمیسیون کلان‌شهرها به تصویب رسید و به دولت ارسال شد و امیدواریم تا ۶ ماه آینده درنتیجه و تصویب در مجلس شورای اسلامی برسانیم.

جندقیان خاطرنشان کرد: دهیاران می‌توانند از پاداش پایان خدمت بهره ببرند و در حال پیگیری هستیم که بیمه دهیاران را تمام‌وقت افزایش دهیم که ۵۶ میلیارد تومان هزینه در بردارد.‌

image_printچاپ مطلب

Views: 5