دستگیری سارقان حرفه ای بخش زبرخان
دستگیری سارقان حرفه ای بخش زبرخان

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور گفت: سارقان حرفه‌ای احشام و وسایل منزل در بخش زبرخان دستگیر و به ۷ فقره سرقت اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور گفت: سارقان حرفه‌ای احشام و وسایل منزل در بخش زبرخان دستگیر و به ۷ فقره سرقت اعتراف کردند.

به گزارش اختر شرق؛ سرهنگ حسین دهقان پور در جمع خبرنگاران گفت: در پی گزارش چند فقره سرقت احشام دریکی از روستاهای بخش زبرخان شهرستان نیشابور، پی گیری موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران تجسس پاسگاه انتظامی قدمگاه قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه و میدانی پلیس مشخص شد سارقان تعداد دو رأس گوساله را با خودرو وانت پیکان مالک سرقت و از محل متواری شده‌اند .

سرهنگ دهقان پور تصریح کرد: مأموران دایره تجسس پاسگاه انتظامی قدمگاه در ادامه تحقیقات میدانی خود، خودرو وانت پیکان را که دریکی از مناطق شهر خرو رهاشده بود کشف و همین سرنخ کافی بود تا یکی از متهمان شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی این فرد دستگیر شود .

این مقام انتظامی گفت: متهم دستگیرشده در مواجهه با ادله و مستندات پلیس به سه فقره سرقت احشام به تعداد ۳ رأس گوساله و ۱۰ رأس گوسفند و چهار فقره سرقت وسایل منزل در سطح بخش زبرخان با کمک و همدستی دوستش اعتراف که دیگر همدست متهم و یک نفر مال‌خر نیز در عملیات ضربتی پلیس دستگیر شدند .

وی افزود: تحقیقات با دستور مقام قضایی به‌منظور کشف سایر سرقت‌های احتمالی دراین‌باره ادامه دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور با تقدیر از همکاری آگاهانه شهروندان با پلیس خطاب به دامداران توصیه کرد: در زمان چرای دام‌ها بسته به تعداد دام تعداد چوپانان را افزایش و با نصب تجهیزات بازدارنده از قبیل دوربین در محل نگهداری احشام مجرمان را دررسیدن به اهداف مجرمانه‌شان ناکام و پلیس را در خدمت‌رسانی بیشتر یاری کنند.َ

image_printچاپ مطلب

Visits: 56