توانمند سازی مردم را از رویکردهای اصلی دولتمردان است
توانمند سازی مردم را از رویکردهای اصلی دولتمردان است

استاندار خراسان رضوی گفت: توانمند سازی مردم از رویکرهای اصلی دولتمردان است که برای تحقق این مهم تلاش می شود از تمام ظرفیت ها و امکانات موجود به شکل مطلوب استفاده شود.

استاندار خراسان رضوی  گفت: توانمند سازی مردم  از رویکرهای اصلی دولتمردان است که  برای تحقق این مهم تلاش می شود از تمام ظرفیت ها و امکانات موجود به شکل مطلوب استفاده شود.

به گزارش اختر شرق؛ استاندار خراسان رضوی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی در رشتخوار با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت افزود: باید برای بهبود شاخص های اقتصادی و فرهنگی مردم گام برداریم و از تمام ظرفیت ها و امکانات موجود برای تحقق این مهم به شکل مطلوب استفاده کنیم.

وی اظهار کرد: در طول ۴۰ سال عمر با برکت انقلاب اسلامی با توجه به تمام کارشکنی ها و توطئه های دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی، خدمات مطلوبی به مردم ارایه شده که به هیچ عنوان قایل قیاس با گذشته نیست.

استاندار خراسان رضوی گفت: وفاق و همدلی مطلوبی بین مدیران ارشد استان و مسئولان دستگاه های اجرایی بین بخشی شهرستان ها وجود دارد که این امر زمینه عملیاتی کردن موفق طرح مثلت توسعه اقتصادی و فرهنگی را فراهم می کند

رزم حسینی عنوان کرد: در گام دوم، به مردمی کردن اقتصاد نیاز داریم و طرح مثلت توسعه اقتصادی نیز بر همین امر تاکید دارد و تلاش می شود در این راستان به اهداف از پیش تعیین شده دست یابیم.

وی گفت: سازندگی کشور در سایه شناسایی موانع و بهره گیری مطلوب از ظرفیت های موجود و همچنین عزم همگانی مردم و مسئولان محقق خواهد شد و برای رسیدن به اهداف مشترک باید وحدت رویه داشته باشیم.

استاندار خراسان رضوی زیرساخت های موجود در رشتخوار را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: با توجه به ظرفیت های موجود و با مشارکت معین های اقتصادی، می توان علاوه بر کاهش نرخ بیکاری، شاهد بهبود فضای کسب و کار و رونق اقتصادی در این شهرستان بود.

وی مشارکت همگانی در اجرای طرح مثلث اقتصادی و فرهنگی را مهم ارزیابی کرد و اظهار کرد: مسئولان دستگاه های اجرایی باید نسبت به این مهم توجه ویژه ای داشته باشند چرا که دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده با مشارکت مردم محقق خواهد .

در این مراسم سیلوی گندم رشتخوار با هزینه ۱۱۰ میلیارد ریال، کارخانه پودر پیاز و میوه با هزینه ۱۵ میلیارد ریال و جایگاه سوخت سی.ان.جی با هزینه ۴۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

image_printچاپ مطلب

Visits: 4