بیست و سومین نمایشگاه لوازم خانگی مشهد افتتاح شد
بیست و سومین نمایشگاه لوازم خانگی مشهد افتتاح شد

بیست و سومین نمایشگاه لوازم خانگی مشهد افتتاح شدبیست و سومین رویداد نمایشگاهی لوازم خانگی، صوتی تصویری و فرش ماشینی مشهد با همت سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی و تلاش‌های صورت گرفته توسط شرکت نمایشگاه بین اللملی مشهد در تامین گرمایش با سوخت جایگزین آغاز به کار کرد.

به گزارش اختر شرق؛ این رویداد نمایشگاهی با حضور محمدرضاتازیکی، مدیرعامل سازمان همیاری و جمعی از مسئولان استانی و شهر مشهد در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد افتتاح شد.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده توسط سازمان همیاری شهرداریهای استان همزمان با بیست و سومین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی لوازم خانگی، نوزدهمین نمایشگاه صوتی و تصویری و یازدهمین نمایشگاه فرش ماشینی مشهد نیز تا ۳۰ دیماه در جریان خواهد بود.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در این خصوص عنوان کرد: با توجه به برودت هوا و افت فشار گاز در نقاط مختلف استان از جمله شهر مشهد و در راستای همراهی با شرایط موجود با تلاش شرکت نمایشگاه بین‌المللی ضمن قطع گاز مصرفی فضاهای اداری و سالن‌های نمایشگاهی و استفاده از سوخت جایگزین برای گرمایش این رویداد بزرگ و پرمخاطب، این نمایشگاه بدون بروز هرگونه مشکلی در بخش گرمایشی با استفاده از سوخت دوم بجای گاز شبکه سراسری در سالن‌های فردوسی، عطار و مفاخر به مدت چهار روز دایر است.

وی ضمن دعوت از شهروندان اقصی نقاط استان به ویژه شهر مشهد به صرفه جویی در مصرف گاز و بازدید از این نمایشگاه، افزود: در این رویداد نمایشگاهی به صورت تخصصی انواع لوازم خانگی، محصولات صوتی تصویری، دیجیتال، نور و صدا و فرش ماشینی از ساعت ۱۶الی ۲۱ در معرض دید عموم قرار دارند.

تازیکی با بیان اینکه ۱۱۰ شرکت تولید‌کننده و فعال در عرصه لوازم خانگی در این نمایشگاه مشارکت دارند که ۵۰شرکت داخلی استان خراسان رضوی و ۶۰ شرکت از استان‌های تهران، اصفهان، البرز، آذربایجان شرقی، مازندران و یزد در این رویداد شرکت کرده‌اند، تصریح کرد: ۲۲هزارمترمربع مساحت کل فضای واگذارشده برای نمایش محصولات شرکت‌های مشارکت‌کننده در این نمایشگاه است که تولید کنندگان لوازم خانگی، لوازم برقی، سرویس آشپزخانه، صوتی و تصویری، فرش ماشینی و کالای خواب در فضاهای مسقف در نظرگرفته شده نمایشگاه بین‌المللی مشهد، محصولات و دستاوردهای خود در این صنایع را به نمایش می‌گذارند.

وی ادامه داد: علاوه بر نمایش دستاوردها و تولیدات صنعت لوازم خانگی، یکی از مهمترین اهداف این رویداد حمایت از تولیدکنندگان داخلی است چرا که تلاش شده است زمینه‌های لازم برای حضور برترین شرکت‌ها و برندهای معتبر داخلی لوازم خانگی کشور فراهم شده تا جدیدترین و به روزترین محصولات و تولیدات خود را در زمینه‌ها و صنایع مختلف این حوزه در نمایشگاه مشهد به نمایش بگذارند.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی در پایان خاطر نشان کرد: تدابیر لازم برای آماده‌سازی کلیه فضاها و سالن‌های نمایشگاه اندیشیده شده است و علاوه بر حضور بازدیدکنندگان عمومی و شرایط برای متخصصان و دست اندرکاران حوزه لوازم خانگی، صوتی و تصویری و فرش به منظور مراودات تخصصی با تولیدکنندگان، عقد قراردادها و اخذ نمایندگی‌ها نیز در این نمایشگاه فراهم است.

image_printچاپ مطلب

Views: 72