بنیاد قوچان پیگیر تزریق واکسن کرونا به ایثارگران است
بنیاد قوچان پیگیر تزریق واکسن کرونا به ایثارگران است

سرپرست بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان قوچان گفت: تهیه و تزریق واکسن کرونا به خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان پیگیری می‌شود.

به گزارش اختر شرق؛ حسین سجادی ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا گفت: پاسخگویی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران یکی از وظایف ماست و به جهت رفاه حال جامعه هدف و حفظ سلامتی، بصورت تلفنی پاسخگوی آنان هستیم.

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران عنوان کرد: طی هفته گذشته با حضور فرشید فتحی مقدم رئیس شبکه بهداشت و درمان و رحیم آسوده معاون تعاون، جلسه‌ای در خصوص تزریق واکسن کرونا در منازل والدین شهدا و بررسی تغییر وضعیت شاغلین شبکه بهداشت و درمان دیدار و گفتگو کردند.

وی ادامه داد: به دنبال پیگیری تهیه واکسن ویژه خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان هستیم تا این قشر عزیز در برابر این بیماری واکسینه شوند.

لازم به ذکر است؛ شهرستان قوچان از توابع استان خراسان رضوی که در ۱۲۰ کیلو متری مشهد مقدس واقع شده و پرونده ۶۸۹شهید، یک هزار و۶۱۱ جانباز، ۱۲۱ آزاده در بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان، سند افتخار غیور مردانی ست که برای سر بلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جانفشانی، فدکاری و مقاومت کردند و انقلاب اسلامی عزت بخشیدند.

image_printچاپ مطلب

بازدیدها: 78