برگزاری جلسه بررسی مسائل و رفع مشکلات روستای کشف مشهد
برگزاری جلسه بررسی مسائل و رفع مشکلات روستای کشف مشهد

جلسه بررسی مسائل و رفع مشکلات روستای کشف به معاون استاندار و فرماندار شهرستان مشهد با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی و دهیار در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش اختر شرق؛ محسن داوری، فرماندار شهرستان مشهد هدف از برگزاری این جلسات را تبادل نظر و ارائه راهکار درخصوص حل مسائل و مشکلات مردم روستا عنوان کرد و گفت: راستای تحقق اهداف دولت و مرتفع نمودن مشکلات، مدیران و مسئولان شهرستان و بخش‌ها وظیفه دارند پاسخگوی این مطالبات باشند.

وی افزود: بخشداران و دهیاران به عنوان نماینده دولت در بخش‌ها و روستاها باید اشراف کامل و حضور مناسب داشته و با پیگیری موضوعات در چارچوب ضوابط تعریف شده از ظرفیت‌های موجود برای مرتفع نمودن مشکلات روستاها استفاده نموده و وظایف خود را نیز به نحو احسن انجام دهند.

در این جلسه مسائل و مشکلات روستای مذکور از جمله، گره ترافیکی در معابر اصلی، کمبود مراکز درمانی، کمبود اتوبوس و دستگاه شارژ من کارت، کمبود فضای آموزشی، مشکلات کال کشف، مشکلات نانوایی‌ها، خرابی برخی آسفالت معابر، سد معبر و نظافت کوچه‌ها، توسط مسئولین دستگاه‌های اجرایی حاضر در جلسه، در جهت پاسخگویی و ارائه گزارش اقدامات و پیگیری‌های انجام شده توضیحات خود را ارائه نمودند و پس از بحث و تبادل نظر، راهکارهای آن مورد بررسی قرار گرفت.

image_printچاپ مطلب

Views: 55